מישהו יודע אם יש תוסף לניוזלטר עם חופשיות בעיצוב?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
התוסף מייל פואט לא מספיק גמיש לדעתי.
אשמח להמלצות

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ניסית את התוסף פרימיום של מייל פואט?
יש בו יותר אפשרויות עיצוב מאשר בחינמי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא ניסיתי
את אומרת שהוא שווה?

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יצא לי להשתמש בו קצת, לא חפרתי בו מידי לעומק.
ראיתי שיש בו הרבה יותר אפשרויות עיצוב.
יש לו תבניות עיצוב להורדה עם אפשרויות לשנותן.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י חיה 92;2261680:
יצא לי להשתמש בו קצת, לא חפרתי בו מידי לעומק.
ראיתי שיש בו הרבה יותר אפשרויות עיצוב.
יש לו תבניות עיצוב להורדה עם אפשרויות לשנותן.

חיה, את מתכוונת לתוספת פרימיום של מייל פואט?
הוא מאפשר עיצוב רספונסיבי?

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא יודעת לענות לך לגבי הרספונסיביות,
אך נזכרתי בעוד משהו, בערכות עיצוב שישנן להורדה שם, יש אפשרות להוריד את קובץ הPSD המקורי של התבנית. אולי זה יהיה לך לעזר.
שוב, לא יצא לי המון לעבוד עם זה. יש להם שירות מדהים לפי מה שאני זוכרת. פשוט תיכנסי לאתר שלהם ותשאלי שם את השאלות הרלוונטיות בשבילך.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין אפשרות להכניס HTML נקי?
יש תוספים שייתנו את האפשרות הזאת. ברגע שיש את זה אז אפשר לעשות כל דבר.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;2262314:
אין אפשרות להכניס HTML נקי?
יש תוספים שייתנו את האפשרות הזאת. ברגע שיש את זה אז אפשר לעשות כל דבר.

לא ששמתי לב בתוסף הזה.
אבדוק שוב. אם כי ללקוח לא יהיה פשוט לשנות קודי HTML

DesignerRas

משתמש חדש
למה לא להשתמש פשוט במערכת דיוור?
יש מערכות שהן פשוטות, יוצרות מיילים רספונסיביים באופן אוטומטי, הלקוח יכול להכנס ולשנות בקלות (ללא ידע בHTML) וגם מקבלים דו"חות על המיילים, אפשר לייצר קבוצות ואוטומציות (נגיד מייל נוסף למי שלא פתח את המייל הראשון).
גם באופן כללי שליחה עם חברת דיוור טובה, עם שרתים טובים (ולא עם השרתים של וורדפרס) תמנע ממיילים להגיע לספאם בהרבה מקרים. GMAIL התחילו לזהות מיילים מתוך וורדפרס והם בהרבה מקרים שולחים אותם לספאם. זאת הסיבה העיקרית שהפסקתי להשתמש במיילים וכל התוספים האלה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י DesignerRas;2278860:
למה לא להשתמש פשוט במערכת דיוור?
יש מערכות שהן פשוטות, יוצרות מיילים רספונסיביים באופן אוטומטי, הלקוח יכול להכנס ולשנות בקלות (ללא ידע בHTML) וגם מקבלים דו"חות על המיילים, אפשר לייצר קבוצות ואוטומציות (נגיד מייל נוסף למי שלא פתח את המייל הראשון).
גם באופן כללי שליחה עם חברת דיוור טובה, עם שרתים טובים (ולא עם השרתים של וורדפרס) תמנע ממיילים להגיע לספאם בהרבה מקרים. GMAIL התחילו לזהות מיילים מתוך וורדפרס והם בהרבה מקרים שולחים אותם לספאם. זאת הסיבה העיקרית שהפסקתי להשתמש במיילים וכל התוספים האלה.

השאלה מה קורה כשלקוח רוצה לשלוח פוסט חדש מהבלוג שלו ישירות לרשימת תפוצה.
כי אקטיבטרייל היא מערכת שעומדת בפני עצמה לפי הבנתי ולא כזו שמתחברת לתוך וורדפרס.
זה כנראה טוב למי שרוצה לשלוח דיוורים שהם לא חלק מהאתר

DesignerRas

משתמש חדש
הדרך ה"ארוכה" היא להוציא דיוור מהמערכת אחרי עליה של פוסט. אחרי שפעם אחת עיצבת מייל אתה יכול לשמור כתבנית ולהשתמש שוב. התבנית הרגילה של וורדפרס מאד מכוערת ולא ברורה. מה גם שהרבה בלוגים מעדכנים רק פעם בכמה ימים ולא אחת לשעה כך שצריך מייל אוטומטי ומיידי.

חוץ מזה שאפשר לחבר את אקטיב טרייל לוורדפרס (זה מה שאני עשיתי). אם תרצה אוכל לשלוח לך הנחיות. זה קצת מחוץ לנושא אז לא נכנס לזה כאן אבל ברמה העקרונית אפשר לחבר מערכות דיוור לוורדפרס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה