עזרה מישהו גולש על הראוטר שלי?!

צ'וק

משתמש מקצוען
לאחרונה הגלישה נהיתה לי מאוד איטית, ביחס למה שהיה לי
בנטפרי פתאום הופיע לי שאני לא גולש בגלישה שלי (לא זוכר בדיוק את הנוסח)
אני לא מדבר על האנטיוירוס שתמיד מזכיר שאני לא מספיק מוגן וצריך לשדרג את ההגנה כמובן...
תכל'ס איך אני יכול לדעת שאף א' לא גולש על הווי-פי שלי?
אני עם ראוטר BE-בזק
ספק RL סינון נטפרי

בני2

משתמש מקצוען
תורידו תוכנת WNetWatcher היא סורקת את כל ההתקנים שמחוברים כרגע לראוטר, אתם אמורים לראות את הראוטר ואת המחשב שאתם גולים ממנו, אם יש עוד מחשבים תנתקו את כולם בשביל הבדיקה. בדיקה מאוד פשוטה אפשר לעשות בדיוק מתי שמרגישים האטה.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לאחרונה הגלישה נהיתה לי מאוד איטית, ביחס למה שהיה לי
בנטפרי פתאום הופיע לי שאני לא גולש בגלישה שלי (לא זוכר בדיוק את הנוסח)
אני לא מדבר על האנטיוירוס שתמיד מזכיר שאני לא מספיק מוגן וצריך לשדרג את ההגנה כמובן...
תכל'ס איך אני יכול לדעת שאף א' לא גולש על הווי-פי שלי?
אני עם ראוטר BE-בזק
ספק RL סינון נטפרי
אם הסיסמה שלך מסוג הסיסמות של 12345679 וכדו אז יכול להיות שכן
אפשר לבדוק בהגדרות של הנתב/ הנקודה חמה הניידת במחשב אם יש מכשירים מחוברים חוץ מהמכשיר שלך...

הטוב

משתמש צעיר
אולי אין לך בכלל סיסמא על הראוטר,
ואז כל השכונה יכולים לחגוג על חשבונך.

יתכן שגולשים ללא סוף על הראוטר שלך - כי אין על זה סיסמא.

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים

צ'וק

משתמש מקצוען
יש לי סיסמא על הראוטר
אנסה לבדוק את ההצעות המחכימות
מחכה לעוד רעיונות

צ'וק

משתמש מקצוען
תורידו תוכנת WNetWatcher היא סורקת את כל ההתקנים שמחוברים כרגע לראוטר, אתם אמורים לראות את הראוטר ואת המחשב שאתם גולים ממנו, אם יש עוד מחשבים תנתקו את כולם בשביל הבדיקה. בדיקה מאוד פשוטה אפשר לעשות בדיוק מתי שמרגישים האטה.
השתמשתי בתוכנה
זה הצילומסך
מה זה אומר?
צילום מסך 2021-01-26ראוטר.png

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
כשיש לכם שוב הודעה כזו, תצלמו ותעלו לכאן.

בני2

משתמש מקצוען
כרגע מישהו נוסף גולש על הראוטר?
כן!
אם אתם יודעים רק על מחשב אחד שמחובר אז כנראה מישהו גולש עליכם.

בשורה השניה זה מחשב שלכם ובשלישית זה הראוטר. הראשונה זה עוד מכשיר שמחובר. [יכול להיות שזה גם סמארטפון]

צ'וק

משתמש מקצוען
כן!

בשורה השניה זה מחשב שלכם ובשלישית זה הראוטר. הראשונה זה עוד מכשיר שמחובר. [יכול להיות שזה גם סמארטפון]
אימאלה!!!
מה ההיסטריה, לא שדדו אותך:p
איך אני מנתק אותו?
האם יש אופציה שאני שולח לו גם הודעת אזהרה?
@בני2 תותח! אין מילים!

בני2

משתמש מקצוען
איך אני מנתק אותו?
קודם כל אני הייתי בודק שוב שבאמת רק מחשב אחד מחובר ואין שום מכשיר אחר שמחובר לפני שמסיקים מסקנות.

לשלוח הודעה זה לא אפשרי או לפחות לא למשתמש הרגיל.

האופצייה הפשוטה לנתק היא להחליף סיסמה, תכנסו לממשק הראוטר שלכם דרך הכתובת בשורה השלישית, שם בהגדרות אמור להיות, (משהו כמו WIFI Security) אם תשלחו צלומי מסך נוכל לעזור, או בשליטה מרחוק אם תרצו.

חשוב מאוד! אם יש מישהו שגולש עליכם אתם צריכים לבחור סיסמה קשה, ולא את המספרי טלפון שלכם או הת.ז. שלכם עדיף משהו משולב מספרים ואותיות וסימנים.

צ'וק

משתמש מקצוען
האופצייה הפשוטה לנתק היא להחליף סיסמה, תכנסו לממשק הראוטר שלכם דרך הכתובת בשורה השלישית, שם בהגדרות אמור להיות, (משהו כמו WIFI Security) אם תשלחו צלומי מסך נוכל לעזור, או בשליטה מרחוק אם תרצו.
הראוטר שלי הוא של BE של בזק
שינוי סיסמא ופרטים אפשר דרך האפליקציה
יש דרכים נוספות?

בני2

משתמש מקצוען
הראוטר שלי הוא של BE של בזק
שינוי סיסמא ופרטים אפשר דרך האפליקציה
יש דרכים נוספות?
צריך להיות, כמו שכתבתי דרך הממשק שלו בכתובת 10.0.0.138

בעיקרון אם הוא ראוטר חדש אמור להיות לו סיסמה קשה, תבדקו אם יש איזה מדבקה עליו שכתוב שם את הסיסמה, אם יש שם סיסמה קשה כנראה שלא פרצו לכם.

אתה עובד בהגהה? לא כל אחד היה מבחין.
אגב זה, היא לא נקראת סיסמה קשה כי במאגרי סיסמאות היא עדיין קיימת וכן היא רק מספרים.

עט

משתמש מקצוען
כן!

אני לא בטוח שיש עוד מחשב, שים לב שבשתי השורות השעה והתאריך זהים עד לרמת השניה גם בחיבור הראשון וגם באחרון, אז כנראה זה אותו אחד. .........

בני2

משתמש מקצוען
אני לא בטוח שיש עוד מחשב, שים לב שבשתי השורות השעה והתאריך זהים עד לרמת השניה גם בחיבור הראשון וגם באחרון, אז כנראה זה אותו אחד. .....
בעיקרון זה אפשרי אבל זה חייב להיות משני כרטיסי רשת שונים, צריך לבדוק באמת אם יש למחשב הזה שני כרטיסי רשת ואולי זה מה שמבלבל אותו וגורם לו את ההאטה.

אולי מעניין אותך גם...