כללי מישהו אמר ג'וני ווקר..?

יפה_פה

משתמש פעיל
חזק! שימו לב שגם הנגטיב משחק טוב. את האותיות למטה הייתי מחליפה

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יפה מאוד מאוד.
הייתי מנסה לבדוק מה יקרה אם תרים לו את הכובע מעט מעל לראשו. האם יתקבל i יותר מוחשי?

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לענ"ד הפונט של כתובת האתר לא תואם לאוירה הכללית בלוגו.
ועצ"ע.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אוהב0ישראל;571307:
יפה מאוד מאוד.
הייתי מנסה לבדוק מה יקרה אם תרים לו את הכובע מעט מעל לראשו. האם יתקבל i יותר מוחשי?

אתמול בערב כמעט פרסמתי הודעה בזו הלשון, אבל בסוף התחרטתי.
צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים :)

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אוהב0ישראל;571307:
יפה מאוד מאוד.

נכתב ע"י naamah;571331:
אתמול בערב כמעט פרסמתי הודעה בזו הלשון, אבל בסוף התחרטתי.
צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים :)

אכן רעיון יפה ומתבקש, אך כאמור לא רציתי "להאכיל בכפית" והסתפקתי לפיכך בצעיף.

נכתב ע"י פוס;571316:
לענ"ד הפונט של כתובת האתר לא תואם לאוירה הכללית בלוגו.
ועצ"ע.

הפונט של כתובת האתר אינו חלק אינטגרלי מהלוגו, אלא תוספת פונקציונלית בעלמא - ושם בניגוד לשאר, נדרשה קריאות גבוהה יותר. נסיון ליצור תאימות היה כופה עליי שימוש בפונט דומה. הצר לא היה קריא דיו, והרחב היה מתקבל פשטני מידי. העדפתי לפכיך ליצור משהו שבעליל אינו קשור ושאינו מנסה להיות כזה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הרשל'ה;571346:
הפונט של כתובת האתר אינו חלק אינטגרלי מהלוגו, אלא תוספת פונקציונלית בעלמא - ושם בניגוד לשאר, נדרשה קריאות גבוהה יותר. נסיון ליצור תאימות היה כופה עליי שימוש בפונט דומה. הצר לא היה קריא דיו, והרחב היה מתקבל פשטני מידי. העדפתי לפכיך ליצור משהו שבעליל אינו קשור ושאינו מנסה להיות כזה.

ועדיין, ייתכן שפונט סנס-סריפי היה עושה שם את העבודה הרבה יותר טוב.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י הרשל'ה;571346:
אכן רעיון יפה ומתבקש, אך כאמור לא רציתי "להאכיל בכפית" והסתפקתי לפיכך בצעיף.

אני מבקש ממך להפסיק להאכיל אותנו בצעיף תיכף ומיד!

אני אישית מעדיף לוגו שמשאיר סיכוי למי שמתאמץ לקרוא אותו.
הייתי מנסה לעבוד קצת על הדמות למען תדמה ל-i
צפה בקובץ המצורף 92502

קבצים מצורפים

• ruli.png
    KB 18.2 · צפיות: 5

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shia;571357:
אני מבקש ממך להפסיק להאכיל אותנו בצעיף תיכף ומיד!

אני אישית מעדיף לוגו שמשאיר סיכוי למי שמתאמץ לקרוא אותו.
הייתי מנסה לעבוד קצת על הדמות למען תדמה ל-i
צפה בקובץ המצורף 92502

פעם אחרונה צדיק: זו לא i !..
זהו ג'יימס ווילפרד מוריסון ג'וניור, עת הגיע ללונדון בשלהי שנת 62 ללא פני שחוק בכיסו. בערבים הדולפים של דצבמר נהג ג'יימס ("קוקי" בפי חבריו) לעמוד בפתחו האחורי של הפאב המיתולוגי "הגרב הסרוחה" בקצה פיקדלי סקוור, ולאלתר יצירות ג'אז נוגות לאוזנם של האורחים השתויים שנפלטו החוצה בשעות הקטנות של הלילה. הנדיבים שבהם זרקו מטבע, הדלפונים כיבדו בבוטנים מלוחים... החגיגה נגמרה ביום בו אורח שתוי במיוחד תחב בכוח בקבוק של גינס סינגל מאלט לפתחו של הסקסופון המיתולוגי. הכלי התאושש לאחר שימון מסיבי בגריז, אך עבור ג'יימס "קוקי" זה היה יותר מדי. לאחר שבעה חודשים של דיכאון קליני ועשרים קילו נוספים, מצא ג'יימס (מעתה אברום - "בולקע" בפי חבריו לשטיבעל) עבודה כסוכן איזורי של המודיע באנגלית בסביבת שונפלד סקוור, התברגן, התגייר, ומצא את זיווגו עם קריינדל סדובסקי אלמנתו העשירה של האוליגרך סדובסקי שמת בתאונת רולרבליידס טראגית. לנגן כבר לא חזר...

דמות אפילה ללא ספק.

נ.ב. הפראק בגירסה שהצעת מצליח לנקז את מעט שמחת החיים שעוד נותרה לדמות. מעדיף את המעיל.

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לשם התרגיל.
איזה משני הלוגויים מייצג לייבל המתמחה במוזיקה קלאסית - פילהרמונית - איכותית,
ואיזה מייצג לייבל עצמאי - מקורי - שובב - חתרני משהו.

קבצים מצורפים

• RULI_logo_X0002.png
    KB 36.3 · צפיות: 8

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אין עליך!
לוגו בליגת על
(אתה בטוח שהחבר שלך ראוי ללגו הזה? הייתי שומרת אותו למישהו בעל שם עולמי, לא סתם "חבר שלי"...)
ובכלל לא אכפת לי שלא מבינים מה כתוב שם :)

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אין ספק שיהיה זה חצוף מצידי אם אעיז להגיב משהו...

במקום זה אשאל:
1) בנית את הדמות מהנקודה הראשונה, או שאתה מתבסס על משהו?
2) האם דמיינת את הדמות האפילה אחרי שיצרת אותו? :)

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;572084:
אין ספק שיהיה זה חצוף מצידי אם אעיז להגיב משהו...

במקום זה אשאל:
1) בנית את הדמות מהנקודה הראשונה, או שאתה מתבסס על משהו?
2) האם דמיינת את הדמות האפילה אחרי שיצרת אותו? :)

1. דמות קיימת (ממש לא זוכר מאיפה), בשינויים קלים ומתבקשים.
2. לדמיין אפשר רק לפני, אחרי זה כבר קצת יותר מסובך... ואם כוונתך ל"אפלוליות" גופא, אזי התשובה היא אכן, לאחר מעשה הדמות הסתדרה היטב עם הבריף הדמיוני שריחף בראשי.
3. לך לישון.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באווירת הלוגו המסתורי: !!! #.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י הרשל'ה;571431:
לשם התרגיל.
איזה משני הלוגויים מייצג לייבל המתמחה במוזיקה קלאסית - פילהרמונית - איכותית,
ואיזה מייצג לייבל עצמאי - מקורי - שובב - חתרני משהו.
הימני מייצג את הראשון,
השמאלי לא מייצג את אחת מהאפשרויות שנתת. הלבוש שלו מזכיר חיילים בצבא הרוסי / גרמני.

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Srool;574332:
הימני מייצג את הראשון,
השמאלי לא מייצג את אחת מהאפשרויות שנתת. הלבוש שלו מזכיר חיילים בצבא הרוסי / גרמני.

אז הנה למדת משהו חדש, אף פעם לא מאוחר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה