דרוש מידע מירון ברכב פרטי

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
אשמח לשמוע ממבינים בתחום היכן עדיף לחנות ליוצאים מירושלים למירון, בכחל או בצבעון? או בכלל אפשרות אחרת?

הצפצפה

משתמש מקצוען
בצפת בעיקרון הכי טוב אבל צריך וויז כי צריך להיכנס לצפת דרך ראש פינה ואז לביריה ואז מגיעים לצפת אבל זה קלי קלות..

מנאלו

משתמש פעיל
מישהו יודע ממתי מרון חסומה?
איך אפשר מחר בבוקר להגיע ברכב? (מגיעים מטבריה)
תודה!

אני וביתי

משתמש מקצוען
בצפת בעיקרון הכי טוב אבל צריך וויז כי צריך להיכנס לצפת דרך ראש פינה ואז לביריה ואז מגיעים לצפת אבל זה קלי קלות..
למה צפת הכי טוב? מצוקת חניה איומה בפרט באזור התחנה המרכזית.
הכי טוב בכחל 3000 מקומות חניה אם לא יהא שם מקום בכל מצב תוכל אחכ להמשיך לצפת.
הצעה שלי לחנות ליד הבית וליסוע עם הרכבת.

הצפצפה

משתמש מקצוען
למה צפת הכי טוב? מצוקת חניה איומה בפרט באזור התחנה המרכזית.
הכי טוב בכחל 3000 מקומות חניה אם לא יהא שם מקום בכל מצב תוכל אחכ להמשיך לצפת.
הצעה שלי לחנות ליד הבית וליסוע עם הרכבת.
רכבת לא צריך להזמין כרטיסים מראש???

אני וביתי

משתמש מקצוען
צפעון לא קרוב יותר למירון?
צבעון יותר קרוב אבל ההגעה אליו יותר ארוכה בפרט למי שמגיע מכביש 65 ובודאי כביש 90 עוד מעלה שפחות רכבים מגיעים יש יותר סיכוי שיהא מקומות פנויים בכל מצב שמתקרבים לאזור הצפון רצוי לחייג 110 להתעדכן האם יש חניון מלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה