עזרה מיקרופון למגיד שיעור שגרונו ניחר

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מגיד שיעור יקר שמוסר שיעורים בדף היומי, מכירים אחד כזה?
מקווה בשבילכם שכן.
אז גם לי יש אחד כזה... והוא... צרוד.
חשבתי לקנות לו מיקרופון אישי כזה, והוא התרגש מהרעיון.

בישביה קטנה פעם פעם, היה למג"ש כזה עם רמקול קטן. היכן משיגים דבר כזה, איכותי ומשובח?
תודה לחכמים והנבונים.

avim10

משתמש מקצוען
מגיד שיעור יקר שמוסר שיעורים בדף היומי, מכירים אחד כזה?
מקווה בשבילכם שכן.
אז גם לי יש אחד כזה... והוא... צרוד.
חשבתי לקנות לו מיקרופון אישי כזה, והוא התרגש מהרעיון.

בישביה קטנה פעם פעם, היה למג"ש כזה עם רמקול קטן. היכן משיגים דבר כזה, איכותי ומשובח?
תודה לחכמים והנבונים.
מה ש"נחשב" איכותי ומשובח, עולה כ-950 ש"ח. (מנסיון הוא אכן כזה).
נדמה לי שיש אפשרות לרכישה דרך הסתדרות המורים למי שחבר. (זכור לי שפעם היה כך) קישור למוצר.
האמת שאין לי מושג אם יש הצדקה לזה כי אפשר באליאקספרס (ולא רק, כמובן. אפשר לחפש בזאפ "חגורת הגברה") למצוא דברים כאלו, ברור שפחות איכותיים, בהרבה פחות. השאלה אם פער המחיר אכן שוה את זה.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני מורה, אמנם לא צרודה אבל קולי לא נשמע.
קניתי ברפאלי רמקול נייד, אלחוטי, עלה ל 450 ש"ח. יתכן שנקרא מדונה. על הקופסא כתוב "מגבר חגורה נטען" מורכב מבוקסה קטנה שאמורה להיות מחוברת לחגורה. בפועל, מניחה את הבוקסה על ארון הכיתה. לא נוח לי עם החגורה וגם הרמקול חורק כשהוא מדי קרוב. מה שמונח עלי זה קשת עם רמקול, מגביר את הקול אבל נעים מאד בשמע.
יש מוצר כזה, זול יותר, באיזור ה200-250 ש"ח (לא זוכרת בדיק) שהבוקסה מחוברת לחשמל ואינה ניידת. אבל הרמקול לא פחות איכותי.
מומלץ בחום! חיים חדשים ממש! (אחרי למעלה מעשרים שנה בהוראה...)אני הרבה פחות מאומצת ומשיגה משמעת הרבה יותר טובה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אבל כדאי לשים לב שבאמת שומעים ברור וחד

הכרתי מישהו שזה היה סיוט. או מדי בקול או רעשים או שזה לא הקול שלו...

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
שימו לב שהווליום לא גבוה מידי.
בתור שכנה לשעבר לחיידר זכיתי להיות שם תלמידה מהמנין.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אבל כדאי לשים לב שבאמת שומעים ברור וחד

הכרתי מישהו שזה היה סיוט. או מדי בקול או רעשים או שזה לא הקול שלו...
שימו לב שהווליום לא גבוה מידי.
בתור שכנה לשעבר לחיידר זכיתי להיות שם תלמידה מהמנין.
לא יודעת על איזה רמקול מדובר, וכמובן שזה תלוי גם במשחק של הכפתורים, בכללי, רמקול או מדונה שמיועדים למורים לא אמורים לעשות זאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה