דרוש מידע מינרין, זה עובד?

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי מינרין זו האופציה הבאה אחרי שלילת בעיה פיזיולוגית אצל אורולוג.
מה שמטריד אותי זה המידע שעולה באשכולות פרוג שהמינרין לא מבצע פעולה טיפולית אלא עוזר לאותו יום בלבד.
לפי ההתוויה של התרופה אחרי 3 חודשים, או קצת יותר מפסיקים עם התרופה והבעיה פתורה.
יעזור לי מאד לשמוע מבעלי ניסיון איך המינרין עובד במציאות!

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם אצלנו לא עבד לא מינירין ולא דסמופרסין (אותה תרופה בשם אחר). למרות שעשינו הכל לפי הוראות הרופא.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לדעתי מינרין זו האופציה הבאה אחרי שלילת בעיה פיזיולוגית אצל אורולוג.
למה את חושבת?
לדעתי ללכת לטיפול אצל ד"ר שגיא או קושניר, זה אופציה לפני לקיחת טיפול תרופתי.
(גם אם אומרים שזה לא מזיק, עדין זה תרופה).

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה את חושבת?
לדעתי ללכת לטיפול אצל ד"ר שגיא או קושניר, זה אופציה לפני לקיחת טיפול תרופתי.
(גם אם אומרים שזה לא מזיק, עדין זה תרופה).

בדקתי את הנושא הרבה. לטיפול של שגיא יש אחוזי הצלחה גבוהים, יחסית לבעייתיות של התחום. הגורם המרכזי לחוסר ההצלחה הוא הקושי של ההורים להתמיד ולבצע את המוטל עליהם, קרי, לקום בלילה מהר, להעיר ולקחת-לסחוב...ולהחליף הכל, כשלפעמים כל המשפחה מתעוררת.
הראשונה שהיא נגד תרופות זו אני, אבל דווקא בגלל שמבינים אצלנו בתחום, הבנתי שזאת לא תרופה בעייתית, במיוחד לתקופה מוגבלת.
לא תמיד יש את האנרגיות לטיפול של שגיא.

אשד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אנחנו נתנו לתקופה של כמה חודשים (נראה לי יותר מתקרב לשנה), וכשהפסיקה עם הכדורים הבעיה נפתרה לחלוטין ב"ה.
[גם אם הבעיה נפתרת בכל לילה מחדש אחרי נטילת הכדור, לא רואה בעיה בזה גם אם לוקחים כמה שנים - אופציה הכי זולה, זמינה ופשוטה]

סחלבים

משתמש מקצוען
למה שמעתי מרופא הילדים שלי
שהלקיחה של הכדור מוגבלת לשלשה חדשים?
מכירים גם כזו עמדה רפואית?

ביילי

משתמש פעיל
הם נותנים מרשמים ל3 חודשים,
כל שלושה חודשים מקבלים מרשמים חדשים לחודשים הקרובים ומוצאים כל חודש קופסא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה