דרוש מידע מיני בר בכשרות בד"ץ העדה החרדית, מכירים?

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
טוב,
אז אחרי חפירה לא קטנה בנושא עם כל הגורמים הרלוונטיים
וגם פה ופה
אשמח למידע על מיני בר בכשרות העדה"ח לקרים ולחמים בשבת
ממה שידוע לי יש רק לחברת "הדס" את הדגם "הדס מהדרין" (שגם את זה הם טוענים שהם מורידים מהמדפים בקרוב עקב מעבר לכשרות של הרב רובין)
(יש גם סוג שנקרא "נוגה שבת"?)

יש למישהו מידע מנסיון?
כבר התבלבלתי מרוב חוות דעת

אכן, ידוע לי שתמי 4 זה הכי הכי טוב בעולם, אבל כרגע אשמח למידע על מה שכשר בכשרות בד"ץ העדה"ח!
תודה רבה

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סליחה על החפירה. ומה יקרה עם המיני בר יהיה בכשרות רובין?????
המים יהפכו לטריפות? או שאתם חושבים שאי אפשר לסמוך על מומחה כשרות כזה גם בטכנולוגיה במצב שבת? גם מיחם אתם קונים רק בהכשר בד"ץ?
אני מקוה שזה בסדר שאני שואל.

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
סליחה על החפירה. ומה יקרה עם המיני בר יהיה בכשרות רובין?????
המים יהפכו לטריפות? או שאתם חושבים שאי אפשר לסמוך על מומחה כשרות כזה גם בטכנולוגיה במצב שבת? גם מיחם אתם קונים רק בהכשר בד"ץ?
אני מקוה שזה בסדר שאני שואל.
זה בסדר גמור לשאול ואף מצוה...
אני התקשרתי ל'משמרת השבת' שהם אמונים ומקצועיים מאד בכל התחום הזה של טכנולוגיה הלכתית, והם אמרו לי ללכת רק על כשרות העדה"ח.
למה? לאלוקים (ול'משמרת השבת') פתרונים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה