עזרה מים חמים על מקק

• פותח הנושא kola
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

רחליטא

משתמש רשום
זה היה זכות להצחיק אחים בימים האלו.
וכל השאלה הזאת הזכירה לי את שאלת השאלות:
למה יש תאריך תפוגה על K600
האם אחרי התאריך המקק יקלקל את קיבתו מהריסוס?

לאחר התפוגה הוא הופך לספריי לעיצוב המחושים הנחמדים של המקק.

רחליטא

משתמש רשום
נו מה, כל פעם יקפיצו את האשכול הזה? הכותרת לבד גורמת להקיא

תנו לו לשקוע בתהום הנשיה. המקק נשוא האשכול כבר נח מנוחת עולמים ובינתים התפזרו כאן על כל הנושאים שיש

מי חושב על הסבא, אנחנו עסוקים בדור הנכדים. (התרבו כמו פופקורן. נורא)

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כיפורים - כפורים...
פורים ככיפורים, נא לא לבלבל...(כמה ההבדל מהותי!!)

ובקשר למקק, אם משהים את הריגתו בשל השאלה האם זה צער בעלי חיים, בינתיים נגרם צער בעלי 'חיים' לאישה המתחבטת....
השאלה היא, צער בעלי חיים של מי קודם???
של האישה?
של המקק?
יש כאן דיין או רב?

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
היה מקק [ג'וק] הוא התחמק ממני ולא הצלחתי לדרוך עליו, הוא ברח לאיזו פינה שא"א לדרוך
היה לידי מים רותחים והסתפקתי אם לשפוך עליו שימות, או שזו אכזריות
אבל חשבתי מה זה שונה מתרסיס שגם כן הורג אותו
מה דעתכם?
כל הכבוד לך על הרגישות
זה הלכה צער בעלי חיים ובעיני זה בכלל לא שאלה מצחיקה

אין לי תשובה לשאלה אבל השאלה עצמה יפה!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

בחסידות המימרה היא 'כיפורים כפורים'. ואומרים שפורים הוא יום גדול יותר, ויום הכיפורים רק דומה לו, כ-פורים.

"והנה פורים ויוה"כ הוא בחינה אחת (יום כפורים פירושו כמו פורים). ונקרא פורים על שם הפור כי התנשאות המן שהפיל פור הוא הגורל שרצה לדמות לאותו הגורל שביוה"כ כו'. שכמו שיוה"כ הוא בחי' תשובה עלאה לפני ה' תטהרו כך בפורים זכו ישראל לתשובה עלאה..."

(בעל התניא)

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בחסידות המימרה היא 'כיפורים כפורים'. ואומרים שפורים הוא יום גדול יותר, ויום הכיפורים רק דומה לו, כ-פורים.

"והנה פורים ויוה"כ הוא בחינה אחת (יום כפורים פירושו כמו פורים). ונקרא פורים על שם הפור כי התנשאות המן שהפיל פור הוא הגורל שרצה לדמות לאותו הגורל שביוה"כ כו'. שכמו שיוה"כ הוא בחי' תשובה עלאה לפני ה' תטהרו כך בפורים זכו ישראל לתשובה עלאה..."
ככה נשלף לך באמצע הלילה?
אני מקנאה בך...
איך הגענו ממקק לכל זה...
מסכנות אלו שלא סובלות את הדיון. זה כל הזמן קופץ להן.

נתיבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
תגובות אחת אחת
אבל בשביל כל הרגישים (הרגישות...)
אולי תמקקו את הפורום הזה וזהו?!:)

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תגובות אחת אחת
אבל בשביל כל הרגישים (הרגישות...)
אולי תמקקו את הפורום הזה וזהו?!:)
אפשר להוציא את הפורום הזה מהמעקב וחסל...
‏‏לכידה.PNG

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ככה נשלף לך באמצע הלילה?
אני מקנאה בך...
איך הגענו ממקק לכל זה...
מסכנות אלו שלא סובלות את הדיון. זה כל הזמן קופץ להן.

מה פתאום נשלף. יש לי מאגרי מידע ממוחשבים... :)

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נפלתם עלי אחרי ערב עמוס חוויות מהסוג המקקי.
מצאתי מקק אמיתי! אמיתי!!! בארגז ש להמיטה שלי! שלי!!!!
נאלצתי לרוקן את כל התכולה של המיני (מיני???) מחסן שיש לי שמה, ולבדוק אם אין שם חמולה שלמה.
ואין שם. תודה לה'!
איך נפלתם עלי עכשיו????

חלון הזדמנות

משתמש פעיל
מה פתאום נשלף. יש לי מאגרי מידע ממוחשבים...

על מקקים?

ובכל אופן יש לי עוד סיפור קטן שגם הוא יכול לעזור להחלטה:
כאשר בני היקר, אוהב הבריות בן השתים עשרה פגש זחלים ברחוב, הוא החליט לראות מהי הדרך הנכונה לשליחת האובייקטים המדוברים במהירות האפשרית לעולם נפלא וקסום, רחוק מאכזריותם של בני אנוש.
הדבר שבחר בו, שימו לב: לא ריסוק איבריהם ופירוקם לגורמים של הרמשים האומללים- שיטה כל כך לא אנושית, וגם לא שפיכת מים רותחים בצורה אכזרית ואיומה על הייצורים התמימים והמסכנים, הוא החליט לנסות בצורה עדינה, זהירה, מתחשבת ונעימה לתפוס אותם אחד לאחד ופשוט לעזור להם לשחות במים. אם הם לא יצליחו- זה חבל מאד. אבל הוא ידע שאת שלו- ניסה.

האחים היקרים של בני חובב הזואולוגיה שהם אף פעם, אבל ממש לעולם לא מציקים לחיות- מיהרו להתקומם ולצעוק לטובת אגודת החיות והוא הביט בהם בשלווה ושאל בתמימות: "מה אתם רוצים ממני? הזחל הזה אוהב שאני עושה לו כך! הוא ממש ממש רוצה! זו הזדמנות של פעם בחיים!" ---

כמובן שכששמענו על המעשה הברברי, צעקנו מכל הלב את צעקת הזחלים המתים והסברנו עד כמה המעשה חמור ולא ראוי. העניין טופל ואנו מקווים ששוב לא ימצאו דרכים אחרות מסוג זה לבדיקת רצונותיהם של בעלי החיים.

אבל מה שכן ניתן להסיק מהסיפור, זה שמי שמסוגל לתפוס מקקים בידיו (נראה לי אפשר במחושים. כך קשה להם לברוח) ולהכניסם מעדנות למים- יש לו סיכוי טוב לסיים עם העניין מהר ובלי שום צורך במים רותחים.

נערך לאחרונה ב:

רחליטא

משתמש רשום

ובקשר למקק, אם משהים את הריגתו בשל השאלה האם זה צער בעלי חיים, בינתיים נגרם צער בעלי 'חיים' לאישה המתחבטת....
השאלה היא, צער בעלי חיים של מי קודם???
של האישה?
של המקק?
יש כאן דיין או רב?

מעט פרקטיקה, עד שתמצאו אותי:

לכל זוג רמזי רמזים על כל-מיני עניינים בחיים,
רמזים בענייני מקקים, ספל הפוך = מקק מחכה לגאולתו ע"י בעל הבית.
(גוררים את הספל לחור הביוב ויצאתם ידי חובת כולם)
ועוד רמזים מצויים,
אישה ניצבת על השולחן = לטאה מסתובבת בבית.
(עשה סיבוב בבית, פתח מיטות, סגור מיטות, טרוק דלתות, צעק "מצאתי אפשר לרדת" למרות שב-טוח לא מצאת)
וחידה: אישה מסתובבת בחדר המדרגות ולא רוצה להכנס הביתה, מה זה יכול להיות??

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ועכשיו ברצינות, למתמודדות (על המתמודדים אני לא מדברת כי זה יהיה עלבון לגבריותם אם נכנה אותם בשם זה, כולה מקק...:p)
שתי "טיפים" שבשלם אין לי בעיה שתקראו לי להרוג כל מקק! אלא אם כן, הוא מעופף, ואז זה כבר תעריף 2;)
1. תרסיס בשם "רייד מקס" באריזה כתומה-נחושת כזו. מה שטוב בו: ברגע שקצה קצהו של המקק, ולא משנה איזה איבר שלו, נוגע בתרסיס, הוא מיד מתהפך על גבו!!! זהו. חסל סדר מרתון ריצות המסתיימות תמיד כמובן בכישלונו של התבוני שמבין הרצים... ואז אפשר לתת עוד שפריץ אחד מדויק ומונחה מטרה כמחווה של מיתה מופחתת יסורים. (זה לצדיקים מבין המקקים, שעוד לא הספיקו להפחיד נשים וטף נוספים בחייהם).
אלא מאי? שאתם הרי לא מסתובבות עם התרסיס הזה בכיסכן כל היום, זה הרי לא בטיחותי! צריך לאחסן במקום גבוה ולא נגיש לילדים (שמושכים כל היום בכיסים...) והרי לעיתים, עד שחזרנו ממרפסת השירות עם התרסיס, המקק כבר ארגן לנו חדר בריחה בלי רמזים:eek: ולכן קבלו את טיפ מספר
2. אפשר להפוך מיד על המקק איזשהו כלי יציב, בעדיפות לכלי שאפשר לזרוק אח"כ לפח, או כלי שלא מיועד לאוכל. ולהודיע לו שהחדר בריחה הפעם מיועד בשבילו, אך אין יציאה! נכנסת, נשארת. ואז לתת זינוק ולחזור עם התרסיס המנצח ביד, לרסס סביב/ליד הכלוב שבתוכו היצור שמנסה לחשוב על משאלה אחרונה, ולהזיז בעדינות את הכלי לחלק המרוסס בחומר. זהו. יותר מזה הוא לא יזכור.
צפירת ארגעה.
כרוז על הלוויה.
נשימה לרווחה.

בהצלחה!

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש גם את זה

קבצים מצורפים

• DSC08031.JPG
    DSC08031.JPG
    2.1 MB · צפיות: 94
  • DSC08030.JPG
    DSC08030.JPG
    KB 515.3 · צפיות: 89

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לא קראתי את כל האשכול. מודה
אבל דבר קטן אני חושבת שצריך לכתוב

אם המקק בכיור [קורה, כן] ושופכים עליו מים רותחים מתעוררת שאלה של כשרות מכיון שזה ממש בישול של בעל חי טרף בכיור.....
קחו בחשבון

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל האשכול. מודה
אבל דבר קטן אני חושבת שצריך לכתוב

אם המקק בכיור [קורה, כן] ושופכים עליו מים רותחים מתעוררת שאלה של כשרות מכיון שזה ממש בישול של בעל חי טרף בכיור.....
קחו בחשבון
נטל"פ

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מצטערת שאני לא מבינה מה הכוונה
נותן טעם לפגם אני יודעת
אבל מה זה אומר?

לא מבינה בהלכות האלו
רק יודעת שהיה לנו מקרה כזה עם לטאה. כיור מתכת.
לא היה פשוט הלכתית. לפי רב כמובן. לא לפי דעה שלנו.

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטערת שאני לא מבינה מה הכוונה
נותן טעם לפגם אני יודעת
אבל מה זה אומר?

לא מבינה בהלכות האלו
רק יודעת שהיה לנו מקרה כזה עם לטאה. כיור מתכת.
לא היה פשוט הלכתית. לפי רב כמובן. לא לפי דעה שלנו.
זה אומר שהאיסור הוא מחמת בליעת טעם על ידי המים חמים, אבל במקרה שזה חרק שהטעם שלו... אוי... אז טעם כזה לא אוסר
זה מה שידוע לי...

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיין "פרק שירה" שעל כל יצור בעולם מקטן ועד גדול יש לו מלאך בשמים שעומד ומשורר להקדוש ברוך הוא.
עכשיו בואו נתבונן...
כאשר יש חמולה של 300 נמלים או מקקונים או כל מיני שרצים אחרים זה אומר שבכל רגע עומדים בשמים גדוד שלם של 300 מלאכים ואומרים שירה לפני הקדוש ברוך הוא.
ואז מגיע הרב K600 ובפעולת ריסוס אחת כבין רגע השתיק או העלים את כל הגדוד הזה.
נקודה למחשבה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה