דרוש מידע מיכל חזן או בר יצחקי - מורות נהיגה - המלצות או דיס

נהנית ללמוד

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש היום במודיעין בקבלונות?
מישהי מומלצת?
אשמח לשמוע,
תודה

RUSI10

משתמש מקצוען
אין לי הודעות פרטיות.
נגיד את זה כך. לא לקבוע עם מורה שנותנת פחות מפעמיים בשבוע שיעור כפול.

מתי סיימת את לימודי הנהיגה??
פעם אפשר היה לחפש מורה גם לפי זמינות שיעורים - היום הלחץ מטורף, כל אלו שחיכו לסיום הסגרים ומטווה קורונה נשפכו בבת אחת לשוק הלימודים, בנוסף לכל אלו שהגיעו עכשיו לגיל רישיון, ותוסיפי לזה את הרפורמה בטסטים -שזה אומר זמינות גבוהה של טסטים = עיכוב תלמידים (התלמיד יוצא עם הרכב של המורה לטסט - וזה עוד עיכוב לתלמידים חדשים).

ומה שנוצר תכל'ס - שהיום להוציא רישיון לוקח יותר זמן. אז תנשמי עמוק ותקפצי למים בסוף גם את תצאי, בס"ד עם רישיון.

אגב - למה לא ידני? - זמינות שיעורים גבוהה יותר, מורה ליגה אחרת (אני מתכוונת לחנה ברהום, מספרים עליה רק טוב!!!!כל מי שלמדה אצלה הפכה למעריצה שלה!!) .

מתי סיימת את לימודי הנהיגה??
פעם אפשר היה לחפש מורה גם לפי זמינות שיעורים - היום הלחץ מטורף, כל אלו שחיכו לסיום הסגרים ומטווה קורונה נשפכו בבת אחת לשוק הלימודים, בנוסף לכל אלו שהגיעו עכשיו לגיל רישיון, ותוסיפי לזה את הרפורמה בטסטים -שזה אומר זמינות גבוהה של טסטים = עיכוב תלמידים (התלמיד יוצא עם הרכב של המורה לטסט - וזה עוד עיכוב לתלמידים חדשים).

ומה שנוצר תכל'ס - שהיום להוציא רישיון לוקח יותר זמן. אז תנשמי עמוק ותקפצי למים בסוף גם את תצאי, בס"ד עם רישיון.

אגב - למה לא ידני? - זמינות שיעורים גבוהה יותר, מורה ליגה אחרת (אני מתכוונת לחנה ברהום, מספרים עליה רק טוב!!!!כל מי שלמדה אצלה הפכה למעריצה שלה!!) .
למדת אצל חנה ברהום?
יש לך עליה מידע לתת לי?
במ מעלה את רמת הקושי לא? (ללמוד ידני ולא אוטומט)

RUSI10

משתמש מקצוען
למדת אצל חנה ברהום?
יש לך עליה מידע לתת לי?
במ מעלה את רמת הקושי לא? (ללמוד ידני ולא אוטומט)

למדתי אצלה לפני שנים.
היא מדהימה!!!!!!
יש עליה הרבה המלצות פה בפורום, ולא יודעת למה היא החליטה להשאר על ידני ולא לעבור כמו כולן לאוטומט.

בכל אופן, מבחינת ידני - לי לא היה קושי מיוחד בתפעול, והשליטה ברכב יותר מובנת ונרכשת טוב יותר (לדעתי, בכל אופן)

למדתי אצלה לפני שנים.
היא מדהימה!!!!!!
יש עליה הרבה המלצות פה בפורום, ולא יודעת למה היא החליטה להשאר על ידני ולא לעבור כמו כולן לאוטומט.

בכל אופן, מבחינת ידני - לי לא היה קושי מיוחד בתפעול, והשליטה ברכב יותר מובנת ונרכשת טוב יותר (לדעתי, בכל אופן)
היא נותנת ביטחון לנהוג? כמה שיעורים וטסטים עברת?
הבנתי שזה בתכלס מוסיף עוד המון שיעורים הידני ולפעמים מכשיל בטסטים כי מתעסקים עם ההילוכים ויכולים ליפול בדברים אחרים
אם אני מחליטה ללמוד על ידני
היא הכי טובה במודיעין?

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
"דיס אינפרומציה" פירושו "מידע מוטעה" ולא נראה לי שפותחת האשכול מבקשת מידע מוטעה ומטעה
כוונתכם כמובן למידע שלילי.

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
היא נותנת ביטחון לנהוג?
מנסיון אישי שלי ושל חברות
מה שנותן את הבטחון האמיתי לנהוג, זה פשוט ההתנסות, בלי שיש מורה לצידך

"דיס אינפרומציה" פירושו "מידע מוטעה" ולא נראה לי שפותחת האשכול מבקשת מידע מוטעה ומטעה
כוונתכם כמובן למידע שלילי.
לא ביקשתי דיס אינפורמציה, ביקשתי דיס המלצות.
ובכל מקרה אני כבר כמעט 3 שנים על הכביש :p
המלצות או דיס

טווסונה

משתמש חדש
מחפשת מורה טובה לנהיגה באזור מודיעין, שתהיה סבלנית ותסביר מאד ברור ולא תיבהל מפחדים וחששות..
תוכלו לעזור לי?

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
באזור ירושלים, מישהו מכיר?

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
מישהי מכירה יעל דנינו מחולון?
איך היא, אמינה?

יעקב2139

משתמש רשום
אין כמו בר יצחקי מורה מספר אחד סבלנית לא צועקת מדהימה .נותנת ביטחון לא לוקחת את ההגה.ממליצה בחום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה