דרוש מידע מייקאפ ליומיום

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אגב מאק זו חברה מקבוצת אסתי לאודר

Kings hwy

משתמש פעיל
חשוב שתתחזקי את העור שלך בלחות.
ככה יש סיכוי נמוך שהמייקאפ יתקלף במהלך היום.

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
חשוב שתתחזקי את העור שלך בלחות.
ככה יש סיכוי נמוך שהמייקאפ יתקלף במהלך היום.
קרם לפני האיפור או יותר מזה?
יש לכם המלצות למשהו לא יקר לעור שמן?

D

Deleted 66182

אורח
קרם לפני האיפור או יותר מזה?
יש לכם המלצות למשהו לא יקר לעור שמן?
מומלץ מאד הקרם של ניוטרוג'ינה
ללא שמן
נספג יפה
מאיר את הפנים
מתחזק את העור נהדר ולא יקר.
כל ערב על פנים נקיות
ולפני מיקאפ כמובן

מליון

משתמש מקצוען
ליום יום משתמשת עם angi (80ש"ח) קליל ומחזיק לכל היום.

דרך אגב, להשתמש עם אסתי לאודר ליום יום, גרוע לעור לא פחות ממיקאפ של ביוטיקר, סאקארה וכדו'

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני משתמשת בקרם פריימר של עדה לזורגן,
מהמם לעור שמן, ואין צורך לחכות בין המייקאפ לקרם

שירה שרה

משתמש צעיר
אני חושבת שאין כמו Ravel-הוא עוד לא מממש מוכר אבל הוא בין רבלון לבין אסתי לאודר..
יש לו עמידות וכיסוי מצוין ולא מרגיש כבד..
עולה משהו כמו 98 שח.. בחנויות כמו סטייליש וכאלה

qa123

משתמש מקצוען
איך המייק אפ שמוכרים בסטייליש ?
max cover אולי קוראים לו? אם אני זוכרת נכון....

תמר יונה

משתמש מקצוען
איך המייק אפ שמוכרים בסטייליש ?
max cover אולי קוראים לו? אם אני זוכרת נכון....
אני בדיוק עוברת על האשכול ומתפלאת לעצמי שהוא לא הוזכר...
אני תמיד משמשת במאק ומאוד מרוצה. עכשיו קניתי מאקס קאבר, בסטייליש, ואני מרוצה סופר!!
מאק לשבת ולאירועים
ומקס קאבר ליומיום- אין דברים כאלה! שורד מהמם ונותן מראה לא חגיגי אבל יפה מאוד! אני מאוד אוהבת. ליומיום מושלם בעיניי. רק הוא לא אוטם מלא לדעתי, לכן הוא יותר מתאים ליומיום... בעיקרון אם שמים עוד שכבות הוא אמור להיבנות ולאטום יותר. אני לא שמה כי לא אוהבת אטום ליומיום....

D

Deleted 66182

אורח
בעניין דומה: למישהי יש נסיון עם ספריי מקבע של מקס קאבר? שווה?
מבחינה בריאותית לא בעייתי?

טלטל22

משתמש צעיר
יש חברה לא מאוד מוכרת בשם catrice, היא נמכרת ברשת be ובאתר הפולני
המייקאפ שלהם זול בצורה מצחיקה ופשוט מעולה ליום יום לעור שומני (כשהו נגמר לי השתמשתי במייקאפ שעולה פי 3 של קליניק ולא הרגשתי שהוא יותר טוב).
הבעיה היא שיש ממנו ממש מעט גוונים, אבל כדאי לך לבדוק

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש חברה לא מאוד מוכרת בשם catrice, היא נמכרת ברשת be ובאתר הפולני
המייקאפ שלהם זול בצורה מצחיקה ופשוט מעולה ליום יום לעור שומני (כשהו נגמר לי השתמשתי במייקאפ שעולה פי 3 של קליניק ולא הרגשתי שהוא יותר טוב).
הבעיה היא שיש ממנו ממש מעט גוונים, אבל כדאי לך לבדוק
לי יש עור יבש והוא מעולה לי!
אגב, יש בו הרבה טלק אז הבנתי שהוא פחות בריא בשימוש יומיומי רצוף אז אני משתדלת להשתמש בו לסרוגין עם מייקאפ אחר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה