עזרה מייל (כאילו?) מדואר ישראל - זה פייק?

מצב
הנושא נעול.

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני קיבלתי מייל ממישהו שמעונין להעביר לי מליון דולר להקמת אירגון להורים שאין להם ילדים,
זה נשמע אחת משועממת, בנתיים כבר שבווע ימים שאני מתכתבת איתה על קבלת הירושה....... אעדכן אם אקבל בסוף ;):LOL:
אני מסכימה לתת לך כמה שמות של זוגות ללא ילדים בתמורה סמלית של מעשר מהירושה....

נתת לו פרטים שלך?
כאילו, איך בדיוק הגיעו למייל שלך??
מה צריך לעשות בשביל זה?
זה מדהים כמה אנשים חולים יש בעולם...
הגיעו איכשהו
הם לא חולים, פשוט רוצים שתתן להם "רק קצת" כסף בשביל "הוצאות משלוח" או "עמלה" או לא זוכר איזה פייק ואז נעלמים לעד ולעולמי עולמים

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הגיעו איכשהו
הם לא חולים, פשוט רוצים שתתן להם "רק קצת" כסף בשביל "הוצאות משלוח" או "עמלה" או לא זוכר איזה פייק ואז נעלמים לעד ולעולמי עולמים
התכוונתי שאישה שעושה איזה שהוא מחקר ונואמת נאומים על סיכונים שאין או יש בזמן שהיא לא מתכוונת לתת שום כסף, יש לה איזה קטע חולה....
היא פשוט חיה באיזה עולם מדומיין.
ובמקרה הזה נראה שהיא לא צריכה כסף אלא תשומת לב...

ST_B

משתמש מקצוען
וואלה!
בדקתי עכשיו בספאם, וראתי שגם אני קיבלתי.....
הקטע הוא, שקיבלתי היום בבוקר הודעה רגילה על חבילה שבדרך
נראה אחרת לגמרי...... ;)

רמת אלחנני

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לא חשבתי שמדובר בבן אדם נורמלי.........
אבל מה היא יכולה לעשות לי?!
לפעמים שותלים במייל לינק או קישורית, ובלי שאת שמה לב את לוחצת על זה, ואחריתו מי ישורנו, וכבר היו דברים מעולם, שמחשבים ננעלו וכל החומר נמחק תמורת כופר עצום. חבל, חבל ליפול ולהצטער, לדעתי תפסיקו את ההתכתבות ותמחקו, וזהו.

התכוונתי שאישה שעושה איזה שהוא מחקר ונואמת נאומים על סיכונים שאין או יש בזמן שהיא לא מתכוונת לתת שום כסף, יש לה איזה קטע חולה....
היא פשוט חיה באיזה עולם מדומיין.
ובמקרה הזה נראה שהיא לא צריכה כסף אלא תשומת לב...
קטע חולה. כן.
לרצות לגנוב אותך.
לפעמים שותלים במייל לינק או קישורית, ובלי שאת שמה לב את לוחצת על זה, ואחריתו מי ישורנו, וכבר היו דברים מעולם, שמחשבים ננעלו וכל החומר נמחק תמורת כופר עצום. חבל, חבל ליפול ולהצטער, לדעתי תפסיקו את ההתכתבות ותמחקו, וזהו.
אז לא לוחצים על כלום

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אימל'הההההההה אני כותבת כאן לא לפתוח נכנסת לספאם ומגלה שגם אני קיבלתי מייל כזה.
למחוק!!!!

קבצים מצורפים

• דואר.PNG
    דואר.PNG
    KB 49.7 · צפיות: 34

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בלת"ק
לא כדאי להמשיך להתכתב איתם, כי אחרי אינספור התכתבויות יגרמו לך בטעות ללחוץ על קישורים כלשהם,
כמו"כ הסיומת של POSTIL זה כן המייל של דואר ישראל, זה POST - דואר IL - ישראל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה