מיידי. דרוש/ה מתכנת/ת לתכנות צד לקוח אינטראקטיבי

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תיאור:
קיים עיצוב מורכב ומאתגר(!)
צריך להפוך אותו לקוד CSS וHTML עם הנפשות והתאמות מיוחדות.

יש לך ניסיון מוכח בתחום? מקומך איתנו!
בית תוכנה במתכונת פרילנסרים זקוק לאחד כמוך לפרויקט מיידי.

פרטים במייל: dinersATgigabit.co.il
להחליף כמובן את הAT ב @

שאלות כלליות אפשר כאן, אולי זה יעזור גם לאחרים.
בהצלחה

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה ההגדרה במתכונת פרילנסרים?
גם המשרה הזו היא כפרילנסר?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@למדן וידען שלחתי לך קו"ח של אחת אלופה!!

אני רוצה לנצל את הבמה של ההודעה שלך לתובנות קצרצרות לגבי קורות חיים לטובת בעלי המקצוע שכאן שמציעים מועמדות.

ב"ה יש כאן המון בעלי מקצוע מקצוענים וטובים.
ואיך למען השם אני יצליח לבחור בטוב/ה ביותר?
זאת המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש כשפתחתי את המייל ונוכחתי לראות כמה פנו אלינו.

האמת, שמחשבה זו כבר עלתה עוד לפני שפירסמתי את האשכול.
וכדי לפתור חלק מהבעיה ולהביא לצמצום הפונים שלא רלוונטיים למשרה הזאת כתבתי ככל שיכלתי מה בדיוק אני מחפש.

מהות העבודה, שפות נדרשות, סוג ניסיון שאני מחפש(מוכח), סגנון העבודה(מהבית), וסוג הפרוייקט(מורכב ומאתגר!).

למעשה.
היה קל.

לצערי, תוך דקה סיימתי לעבור על הכל.

- כי כשיש לך ניסיון במה שאני מחפש ובכל זאת זה לא מוזכר בכלל (באמת שזה הכי תסכל אותי, מה אני יעשה עם הנתון הזה עכשיו?).
(מה מעניין אותי פרויקט בC# WPF כשאני מחפש עיצובים מורכבים בקליינט? וזה בהחלט מודגש בפרסום)
- ללא הפניה לעבודות.
- או גרוע מכך הפניות לאתר שלא נראה מי יודע מה..
- או גרוע מכך אתר שרוב ה'עבודות שעשינו' - הקישורים בכלל לא פעילים.
חבל.

טוב, אני כבר לא ידבר על אלו ששלחו מייל שכל תוכנו: "אשמח לשמוע פרטים במייל חוזר".
מי אתם? מה האינטרס שלכם? מה בדיוק אתם רוצים שאני ישתף אתכם שלא רציתי לשתף באשכול? ולמה?

בפועל, שמתי לב שאלו שאני רוצה להתקדם איתם, המייל שלהם היה בסגנון הבא:
יש לי המון ניסיון בתחום הזה.
אפשר לפנות אלי, פנוי/ה לעבודה.
ופרטי יצירת קשר.
ללא קו"ח מצורפים בכלל..

(כמובן שבהצעות עבודה כלליות במשק יש כללים אחרים מאשר ניק בפרוג)
הארכתי, רוצה שתלמדו מזה ויבוא לכם לעזר בעתיד.

---
הערה ל @זה השם שלי... במצבים כאלו, שאת שולחת בשביל חברה, זה יפה מאוד. רק לדעתי, או:
א. לשלוח לה קישור לאשכול ושהיא תחליט אם היא רוצה ולפנות אלינו.. לא חושב שזה הגיוני שאני מתקשר למישהי שלא מצפה בכלל לטלפון ממני. ללא תיאום.
ב. לכתוב במייל שאת שולחת בשביל חברה.. שלא תקלקלי לה את האפשרות שהרושם שאת משאירה עליה לא חיובית.

אז אשמח שתפני אותה, או שתכתבי לי שוב.
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

אסתר א

על ציר מחשבים ומוזיקה..
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רוצה לנצל את הבמה של ההודעה שלך לתובנות קצרצרות לגבי קורות חיים לטובת בעלי המקצוע שכאן שמציעים מועמדות.

ב"ה יש כאן המון בעלי מקצוע מקצוענים וטובים.
ואיך למען השם אני יצליח לבחור בטוב/ה ביותר?
זאת המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש כשפתחתי את המייל ונוכחתי לראות כמה פנו אלינו.

האמת, שמחשבה זו כבר עלתה עוד לפני שפירסמתי את האשכול.
וכדי לפתור חלק מהבעיה ולהביא לצמצום הפונים שלא רלוונטיים למשרה הזאת כתבתי ככל שיכלתי מה בדיוק אני מחפש.

מהות העבודה, שפות נדרשות, סוג ניסיון שאני מחפש(מוכח), סגנון העבודה(מהבית), וסוג הפרוייקט(מורכב ומאתגר!).

למעשה.
היה קל.

לצערי, תוך דקה סיימתי לעבור על הכל.

- כי כשיש לך ניסיון במה שאני מחפש ובכל זאת זה לא מוזכר בכלל (באמת שזה הכי תסכל אותי, מה אני יעשה עם הנתון הזה עכשיו?).
(מה מעניין אותי פרויקט בC# WPF כשאני מחפש עיצובים מורכבים בקליינט? וזה בהחלט מודגש בפרסום)
- ללא הפניה לעבודות.
- או גרוע מכך הפניות לאתר שלא נראה מי יודע מה..
- או גרוע מכך אתר שרוב ה'עבודות שעשינו' - הקישורים בכלל לא פעילים.
חבל.

טוב, אני כבר לא ידבר על אלו ששלחו מייל שכל תוכנו: "אשמח לשמוע פרטים במייל חוזר".
מי אתם? מה האינטרס שלכם? מה בדיוק אתם רוצים שאני ישתף אתכם שלא רציתי לשתף באשכול? ולמה?

בפועל, שמתי לב שאלו שאני רוצה להתקדם איתם, המייל שלהם היה בסגנון הבא:

ללא קו"ח מצורפים בכלל..

(כמובן שבהצעות עבודה כלליות במשק יש כללים אחרים מאשר ניק בפרוג)
הארכתי, רוצה שתלמדו מזה ויבוא לכם לעזר בעתיד.

---
הערה ל @זה השם שלי... במצבים כאלו, שאת שולחת בשביל חברה, זה יפה מאוד. רק לדעתי, או:
א. לשלוח לה קישור לאשכול ושהיא תחליט אם היא רוצה ולפנות אלינו.. לא חושב שזה הגיוני שאני מתקשר למישהי שלא מצפה בכלל לטלפון ממני. ללא תיאום.
ב. לכתוב במייל שאת שולחת בשביל חברה.. שלא תקלקלי לה את האפשרות שהרושם שאת משאירה עליה לא חיובית.

אז אשמח שתפני אותה, או שתכתבי לי שוב.
בהצלחה
תודה!!
אולי נעשה מיזם כזה, של מגייסים שמתארים מנקודת מבט שלהם את הנפילות?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה!!
אולי נעשה מיזם כזה, של מגייסים שמתארים מנקודת מבט שלהם את הנפילות?
נושא מרתק.
אני העליתי פה בעבר את הנקודה שיש ומיאוש שולחים קו"ח בלי לבדוק התאמה מינימלית לתפקיד.
כך קיבלתי מספר קו"ח של ג'וניוריות, בוגרות סמינר ש מ א ו ד רצו לגשת למשרה שהצענו.
הן כנראה גאוניות על, כי הן רצו להיות ר"צ שלי. אישה עם 4 שנות ניסיון בזמנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה