נספח לאתגר מיט א רוהיגקייט • אתגר 101

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כן מעניין מה יהיה בסופו של הקרב😊
קצת פרשנות פוליטית לקראת תוצאות הבחירות הדרמטיות:
יש פה ניגוד מעניין בין היצירות.
מצד אחד היצירה של הדסה (לא מנסה אפילו לתייג אותך):
יצירה שכאילו מגיעה מעולם אחר. העננים, גווני השחור-לבן, הכל עושה אווירה קסומה של "יקום מקביל" מלא ברוגע ושלווה.
מצד שני היצירה של @לוצ'י , שכל מה שהיא אומרת זה: לא צריך ללכת עד קצה העולם, אפשר כאן ועכשיו לנשום ולהרגע (משהו בסגנון של היצירה מאד מעביר את התחושה הזו, אולי הכתמי צבע שמזכירים גרפיטי)

איך מתחשק לי עכשיו להוריד את ההצבעה שלי מהיצירה שמדורגת הראשונה.
אין דרך להכריע בין 2 היצירות המופלאות האלו במקרה של תיקו, פשוט אין.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
קצת פרשנות פוליטית לקראת תוצאות הבחירות הדרמטיות:
יש פה ניגוד מעניין בין היצירות.
מצד אחד היצירה של הדסה (לא מנסה אפילו לתייג אותך):
יצירה שכאילו מגיעה מעולם אחר. העננים, גווני השחור-לבן, הכל עושה אווירה קסומה של "יקום מקביל" מלא ברוגע ושלווה.
מצד שני היצירה של @לוצ'י , שכל מה שהיא אומרת זה: לא צריך ללכת עד קצה העולם, אפשר כאן ועכשיו לנשום ולהרגע (משהו בסגנון של היצירה מאד מעביר את התחושה הזו, אולי הכתמי צבע שמזכירים גרפיטי)

איך מתחשק לי עכשיו להוריד את ההצבעה שלי מהיצירה שמדורגת הראשונה.
אין דרך להכריע בין 2 היצירות המופלאות האלו במקרה של תיקו, פשוט אין.
ניתוח מעניין, תודה : )

אגב, כמה הודעות לפנייך תייגתי אותה, יכלת פשוט להעתיק (איפה @פרספכתיבה שתמציא אימוג'י שעושה נו נו נו?🤔)

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
איפה @פרספכתיבה שתמציא אימוג'י שעושה נו נו נו?🤔
1725554922038.png

נערך לאחרונה ב:

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה