מיטת שלישיה של משכל

mirif

משתמש מקצוען
היכן מומלץ לקנות מיטת שלישיה של משכל - הכי אמין וזול? משהו יודע?
והאם המחיר שלה אכן שווה את ההשקעה?

אפרתה

משתמש מקצוען
קניתי בחסדי שמואל בירושלים, אני מאוד מרוצה.
הלכתי עד תלפיות כדי לגלות שכאן יותר זול.
לקחתי דגם בסיסי סטנדרט שיש אפשרות להוסיף אח"כ מיטה רביעית קומתיים.
מחיר סביר בהחלט!!
אמינות ושנים של מקצועיות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
המלצה שלי - לכי על הדגם בו ארגז המצעים נפתח כמגירה, ולא באמצעות הרמת הדיקט של המיטה התחתונה. שתי האופציות קיימות בדגמי משכל, אבל הראשונה נוחה פי כמה וכמה.

יש חנות למוצרי תינוקות בג. שמואל, ושמעתי שהם מוכרים רהיטי משכל במחיר טוב.

אפרתה

משתמש מקצוען
קניתי לפני שש שנים, אז אין לי מושג כמה זה היום.
שימי לב- יש כאלה שבאות עם מזרנים ויש שאת משלמת עליהם בנפרד, קחי בחשבון גם את עלות ההובלה.

hilav

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת על חברה שקנתה מיטת משכל משולשת ב"ויזל" בבני ברק והיתה מאוד מרוצה!

Disenio

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מנסיון, לכי לחסדי שמואל, אחד בשם שלום (אם הוא ממשיך שם...) גם השירות מעולה, וגם המחיר.
בהצלחה!

mirif

משתמש מקצוען
אם כבר... אז יש לכם המלצה למקום שמומלץ לקנות בו ארון לחדר ילדים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה