דרוש מידע מיטת משולשת או קומתיים נפתחת

שירה 34

משתמש מקצוען
לנו יש מיטת קומותיים
נפתחת
סה''כ 4 מיטות
ממליצה ממש

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ממליצה על המקסימום שנכנס בחדר ובתקציב, תמיד מבורך עוד מיטות, לעוד ילדים ולעוד אורחים

משולשת/מרובעת/קומתיים+2/3 נפתח

noam1

משתמש מקצוען
רצינו קומותיים אבל נתקלנו בבעיה..
מה עושים כשיש מזגן ומיטה העליונה ממש בתוך המזגן ?
לפי צורת החדר החלונות והדלת אין קיר אחר שאפשר לשים שם את המיטה...

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
כמוט שרשמו
ממליצה על המקסימום שנכנס בחדר ובתקציב, תמיד מבורך עוד מיטות, לעוד ילדים ולעוד אורחים

אבל לא מלחיץ נפילות ממיטת קומתים?
מאיזה גיל ממליצים להשכיב בכזו מיטה?

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עניין של טעם-
לטעמי קומותיים נותן לחדר מראה מאוד צפוף -למרות שכיף כמה שיותר מיטות
לגבי המזגן- אפשר להזיז אותו ממקומו

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אשמח להמלצות על מנת להכריע בנידון
שלום לך,
יש לי מיטת ארבעתיים מעץ מלא במצב מצוין, כולל מזרנים, כמובן-יד שניה, במחיר של: 4,000ש"ח כולל ארון זהה למיטות- 6 דלתות. אולי מעניין אותך?

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום לך,
יש לי מיטת ארבעתיים מעץ מלא במצב מצוין, כולל מזרנים, כמובן-יד שניה, במחיר של: 4,000ש"ח כולל ארון זהה למיטות- 6 דלתות. אולי מעניין אותך?
נראה לי 4,000 זה ממש מחיר של חדש
כלומר בעולם המוצרים יש מיטת שלישיה עם מגירה- אפשרות למיטה נוספת- ב2,500
וארון 6 דלתות 2,200
ככה שנראה לי המחיר שלך גבוה ולא כל כך ריאלי...

ה.ב.ש

משתמש רשום
אשמח להמלצות על מנת להכריע בנידון
מיטת קומותיים

חסרונות:
א. פחד מוות שהקטן רוצה לטפס
ב. כשיש מזגן הילד שישן למעלה "נדפק"
ג.שרוצים לתת נשיקת לילה טוב לילד זה פרוייקט טיפוס :)

יתרון יחיד לדעתי:
א. פתרון נוח כשיש בעייה של מקום

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לי יש קומתיים אבל רכבת,
ז"א מיטה עליונה (בצד ימין) מתחת יש ארון,
למטה (צד שמאל) צמוד לארון (דופן הארון) יש מיטה שממנה נפתח עוד 2 מיטות וארגז.
ממליצה בחום!

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפשר תמונה של הארון (אפשר גם באישי)

נראה לי 4,000 זה ממש מחיר של חדש
כלומר בעולם המוצרים יש מיטת שלישיה עם מגירה- אפשרות למיטה נוספת- ב2,500
וארון 6 דלתות 2,200
ככה שנראה לי המחיר שלך גבוה ולא כל כך ריאלי...
יקירה, המיטות והארון, עלו לי 13,000 ש"ח...
אז לא כל כך מהר לפסוק...
תלוי ממה עשויים הרהיטים.
כאן מדובר על איכות לאורך שנים ועד בכלל...

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• IMG_1190.JPG
    3.8 MB · צפיות: 34
  • IMG_1197.JPG
    4.5 MB · צפיות: 32

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה