התייעצות מיטות לילדים- למה לא איקאה?

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מוזר שקונים מיטה בלי לנסות לפתוח אותה קודם ולראות אם זה נוח

hadas1212

משתמש צעיר
המיטה שמתרוממת מחוברת למיטה העליונה?
שוב, לא רואה בזה בעיה חוץ מזה שזה לא ממש נח...
אוקיי
לא רואה בזה בעיה,
בואי נגיד שאם היו קונים לי הייתי משתמשת בזה בשמחה
אבל לא הייתי קונה מלכתחילה מיטה כזו, במיוחד לא לחדר משותף של ילד וילדה..

Sara10

משתמש פעיל
הייתי פעם בנופש בדירה עם רהיטי איקאה, הכל היה נראה שברירי ונוטה ליפול, חלק כבר נפול...
מדי פעם נפלה רגל של מיטה (כמובן ניתן להחזרה בהברגה פשוטה כדרכם של רהיטי איקאה, אבל לא מדי נחמד לעשות את זה באמצע הלילה...), ועוד כדומה.

s0527163225

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מדברים הרבה על סוג העץ
אבל חייבים לבדוק גם את החיבורים וסוג הפרזול
ריהוט שלא מנגר בדר"כ מתפרק מהר
כמו"כ לקחת בחשבון שאת המיטה מזיזים ממקום למקום בחדר (יש כאלה שמורידים לסוכה), והמגירות משמשות את הילדים הקטנים למדרגה עבור המדפים העליונים.
אנחנו קנינו את המיטות בנגריה ליד מאפיית ויז'ניץ יש להם מיטות חזקות מאוד עם ניסיון של שנים.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ר.א זה נקרא נגר?
ומה הכוונה מתפרק מהר?
כי מכו שאמרתי קודם, אפשר במחיר של מיטה אחת ר.א לשנות כמה זולות...

s0527163225

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ר.א זה נקרא נגר?
ומה הכוונה מתפרק מהר?
כי מכו שאמרתי קודם, אפשר במחיר של מיטה אחת ר.א לשנות כמה זולות...

מתפרק זה אומר לדוגמא
שהברגים מחוברים ע"י דיבלים לארון:eek:
ו-3 מגירות ללא חגורה מקשרת באמצע. מה שקורה שהלוחות עץ בצד מקבלות טיפה בטן ואז המגירות מתחילות ליפול
אותו הדבר בארונות גבוהים יש אמנם מדף מקשר אבל הוא לא עשוי לעומסים סטנדרטיים.
כמו"כ המזונית מאחור אחרי שנה, חצי מהמזונית כבר לא מחובר אצל נגר את יכולה לדרוש דיקט עבה במקום.
אה ושכחתי לציין העיקר שהארון הנ"ל היה מעץ סנדביץ.

זה בדיוק

משתמש פעיל
אם את שואלת על מיטות נוער ,אז אין כמו המיטות של רפאל מבני ברק ,הכי חזק ואיכותי .לאמא שלי יש כבר יותר מ-30 שנה במצב מצוין. ולי יש כבר 4 שנים כמו חדש!. אבל המחיר בהתאם: 4500 אם אני זוכרת נכון ,למיטה משולשת רוחב 80, מזרנים עבים.

אינסוף

משתמש מקצוען
לי יש מיטה של ר.א. ושידה של איקאה. (שנתיים וחצי)
השידה של איקאה עשויה מMDF החיבורים הם כמו הרכבה של ילדים השחלת ברגים מעץ כי אי אפשר לדפוק בזה מסמרים. בעינים זה נראה ממש כמו קרטון דחוס.
השידה יפהיפיה וקנינו אותה בכדי לחסוך כך שאני לא מאוכזבת ולא מופתעת ממצבה כעת (די מתפרקת)
המיטה של ר.א חזקה מאד קנינו אצל וייס.
לא מצליחה לדמיין שמוש של שינה במיטות שעשויות MDF כמו השידה שלי. אין לי ספק שאפילו שנה זה לא היה שורד אצלי.
נכון שגם על ר.א. יש לי מעט תלונות (הקנט במגירה התפרק וגם נפתח לי מעט הדיקט של המגרות) אבלך הבטיחו לי לבוא לתקן מיד אחרי החגים מקוה שאכןם כך.
ולמרות התלונות ר.א. ואיקאה זה בכלל לא בר השוואה!
בהצלחה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה