דרוש מידע מיזם גרופ

ממוקד

משתמש מקצוען
אני מעוניין לפתוח עסק מכירה באינטרנט. אשמח מאד לקבל מידע מניסיון של אנשים לגבי "מיזם גרופ" והשירות שהם נותנים. יקר או זול, מקצועי או לא מקצועי, מומלץ או לא מומלץ, וכן כל מידע או דעה לגבי "מיזם גרופ".
אשמח גם להחכים ולקבל כל עצה או רעיון בנושא אתרי מכירות.

תודה מראש

dandan2000

משתמש חדש
היי ידידי, מיזם גרופ חברה מובילה בבנייה ובשיווק אתרים למכירה באינטרנט. המחיר שלהם אולי מעט יקר ממחיר השוק, אבל הם בהחלט מקצועיים ורציניים ממה שאני יודע וזה שווה את זה. יש להם באתר הרבה עבודות שנראות מושקעות ומהיכרות שיש לי איתם (אתר שחבר בנה אצלם) אז גם השירות שלהם מצויין. אפשר לבנות אתר למכירות בכל מיני מקומות, אבל חברה אמינה שתיתן לך מענה ותעזור לך גם אחרי ההקמה זה דבר מאוד חשוב וזה קריטריון ברור בהצלחה או בכשלון של העסק שלך. ולכן בהחלט מיזם גרופ יכולים לעזור לך מאוד.
אבל הכי טוב שתסתכל להם קצת בחוות הדעת שרשמו עליהם בפייסבוק ותראה מה גם אומרים עליהם. שיהיה בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה