דרוש מידע מידת נעליים בנקסט - בקשת ייעוץ

ניקית

משתמש מקצוען
אשמח למידע לגבי מידת נעליים בנקסט -
הדפסתי את הדף שלהם למדידת גודל הרגל של הילד וזה יצא קצת יותר גדול מ 5 כלומר מידת נעליים 22.
אבל במידות של הנעליים שלהם אפשר להזמין רק 5 או 6, אין 5.5 (מידה 5 זה 21.5 ומידה 6 זה 23)
איזו מידה עלי להזמין?
לכאורה 6 כי 5 יהיה קטן מדי, אבל האם 6 לא יהיה גדול מדי, כי זו בעצם מידה 23 ואני צריכה 22, שכאמור אין?
אודה לחוות דעת מהמנוסות..

לב זהבה

משתמש מקצוען
תלוי בסוג הנעל.
אם זו נעל חורפית סגורה טוב אפשר לקחת יותר גדול וברגע שזה סגור טוב זה לא יברח מהרגל.
אם זה נעל סירה, זו כבר בעיה...

סחלבים

משתמש מקצוען
מהנסיון שלי המידות בנקסט היו תמיד גדולות הרבה יותר ממה שמדדתי.
אני הייתי לוקחת 5

ניקית

משתמש מקצוען
למה בעצם המידה קופצת מ 21.5 ל 23? למה הם לא מייצרים מידה 22, או במידות שלהם - 5.5?....

@qwerty

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

מירי בו

משתמש פעיל
מנסיון, קני 6, אני הייתי באותה בעיה, התפתיתי 5 ולא נסגר טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה