עזרה מידע, קנית אורגן בלונדון

לוי כהן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום.אני צריך מידע על איזה אורגן שאפשר לקנות בעיר לונדון ואני מאוד ישמח על משהו שגר בלונדון או שהא מכיר לונדון שיעזור לי בעניין ואני ישלם לו בל"נ משהו על זה {כמובן אם יצא הדבר לפועל}

משה ארבל

משתמש פעיל
אני יכול לעזור לך בנושא . תרשום לי מספר שלך או כתובת מייל ואני יהיה איתך בקשר

לוי כהן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין אפשרות לפרסם כאן מייל או פלפון יש לך איזה אופציה אחרת

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@לוי כהן
היי
אני קניתי את הkorg pa4 שלי בלונדון (לא בדיוק בלונדון אלא באחד הפרברים)
שלחתי בחור שהסכים להרוויח טיול חינם
האורגן שקניתי היה יד שניה ממש כחדש כולל הרמקול המקורי
אציין שבסוף יצא לי יותר זול מיד שניה בארץ כולל מחירי הטיסות ושהייה לאותו בחור..
אני ישראלי ללא שום רקע לונדוני והנה הכל הסתדר בשליטה מרחוק
חיפשתי ביד2 של אנגליה
קיצר שווה אבל הרבה לוגיסטיקה (והרבה תחכום איך להינצל מהמכס כאן בחזור)
אם תרצה אפרט

לוי כהן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@לוי כהן
היי
אני קניתי את הkorg pa4 שלי בלונדון (לא בדיוק בלונדון אלא באחד הפרברים)
שלחתי בחור שהסכים להרוויח טיול חינם
האורגן שקניתי היה יד שניה ממש כחדש כולל הרמקול המקורי
אציין שבסוף יצא לי יותר זול מיד שניה בארץ כולל מחירי הטיסות ושהייה לאותו בחור..
אני ישראלי ללא שום רקע לונדוני והנה הכל הסתדר בשליטה מרחוק
חיפשתי ביד2 של אנגליה
קיצר שווה אבל הרבה לוגיסטיקה (והרבה תחכום איך להינצל מהמכס כאן בחזור)
אם תרצה אפרט
אני ישמח לדבר איתך בטלפון אם זה אפשרי.אגב איך עשית בדיוק החיפוש ביד 2 אנגליה באנגלית או בעברית מה כתבת בדיוק בגוגל

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני ישמח לדבר איתך בטלפון אם זה אפשרי.אגב איך עשית בדיוק החיפוש ביד 2 אנגליה באנגלית או בעברית מה כתבת בדיוק בגוגל
חח זה לא נקרא יד2
זה אתר יעודי של בריטניה הוא נקרא gumtree אלא שצריך להיות קצת בקיא בו כי יש שם המון נוכלויות
אתה יכול לנסוע עד לאיזה פרבר נידח של לונדון הענקית ולגלות שבאת עד לפה רק כדי לברוח מעוקץ מתוחכם

לוי כהן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חח זה לא נקרא יד2
זה אתר יעודי של בריטניה הוא נקרא gumtree אלא שצריך להיות קצת בקיא בו כי יש שם המון נוכלויות
אתה יכול לנסוע עד לאיזה פרבר נידח של לונדון הענקית ולגלות שבאת עד לפה רק כדי לברוח מעוקץ מתוחכם
אני מכיר טוב הנוכלים האלו שכותבים שמוכרים טיירוס 5 ב500 $ ואחרי ששילמת אתה רואה שזה עקיצה חבל"ז

שמיר

משתמש צעיר
אחי גר באנגליה והוא קבוע מביא איתו אורגנים
אם תרצה ארשום לך את המספר שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה