דרוש מידע מידע על רוכסן שיחבר בין 2 המזרונים

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רוצה לחבר רוכסן שייחבר בין 2 המזרונים, משהו יודע על מישהו שעושה את זה? וכמה זה עולה?

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן, יש לי אותם כבר שנה ועכשיו החלטנו שאנחנו רוצים שיהיה יותר נוח השאלה אם יש מקום שאפשר לבוא אליהם או משהו כזה והם יעשו את זה בתשלום

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא מרגישים בכלל את הרוכסן, הייתי בהרבה בתי מלון שיש את זה וזה ממש נוח

כלי מיתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
לא יודע איפה עושים את זה, אבל למי ששאל אם זה נוח קנינו מזרונים שהגיעו כבר עם רוכסן ולא מרגישים בכלל, זה ממש אחלה.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני שמעתי על מגן מזרון שיש לו ספוג באמצע כדי למלא את הרווח

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
השגתי בשבילך את המידע

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
השגתי בשבילך את המידע

זה ניתן לכיבוס?
מישהו יכול להמליץ על שימוש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה