עזרה מידע על טיסה לארה"ב

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
ואם זה אחד שלא נרדם בטיסות הוא דפק לעצמו גם את הטיסה וגם הוא ינחת חצי שיכור מעייפות
טיפות פנסטיל, כן, נגד עקיצות, מרדים כמו שצריך 20 טיפות והטיסה נעלמת! מנסיון של אח שלי.

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה ממש חוויה, רק ההמראה קצת מפחידה.. ולא להסתכל מהחלון בזמן ההמראה זה מפחיד באמת, ואם את מעל הים גם לא להסתכל בחלון - זה מלחיץ עוד יותר..
דווקא בהמראה היה לי סחרחורת הזויה, ובמטוס השני אחרי העצירה, הסתכלתי מהחלון , גם הסתחררתי אבל הרבה פחות,
ממליצה מאד למי שמסוחרר להסתכל מהחלון.
וכן לא להסתכל על הים בעת הטיסה.
וגם עם מצפצף בביקורת, (כמו שקרה לי), אל תיבהלו, אם לא לקחתם חפצים מאנשים אחרים, אין לכם מה לפחד.
ואגב, אני לקחתי במקרה ללא כוונה, תמיסה לעדשות!,
ולא עשו לי שום בעיה, לא ממליצה לאף אחד לקחת!(שלא יהיו בעיות)

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מסתבר שלא תמיד. לי נתנו להעלות עם בקבוק מים שהבאתי... - לפחות ביציאה מהארץ. בכניסה הם זורקים
תלוי בשדה תעופה.
בארץ בד"כ קשוחים בעניין הזה. מעניין שנתנו.
ביציאה מהארץ נותנים להכניס נוזלים בשאר שדות התעופה בעולם אין כזה דבר.
מהארץ אפשר להוציא מים. נסעתי 3 פעמים והוצאתי מים מהארץ בלי שום בעיה.. בחזור מארה"ב זורקים בקבוק. אגב, המלצה מניסיון. הם זורקים רק בקבוק מלא, כלומר אפשר לרוקן אותו ולמלא בשדה. מומלץ ביותר. היינו קבוצה של בנות. הראשונות ראו שאפשרי והודיעו לבנות הבאות...

אורח חיים

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני חושב לטוס, אני לא יודע מילה באנגלית, איך אני מסתדר עם שאלות בבידוק בשדה התעופה בארה"ב ?

עט הדר

משתמש מקצוען
תהיו מוכנים טוב טוב לקראת השאלות שייתכן וישאלו אתכם בכניסה לארה"ב
לכמה זמן אתם מגיעים, וכמה מזומנים יש לכם ברשותכם.
תהיו ברורים למי אתם מגיעים
מה הכתובת והטלפון שלו ומה הקרבה שלו אליכם
ביציאה מישראל לארהב אסור להעלות למטוס שום נוזלים, גם מה שקניתם בשדה התעופה
ביציאה מארהב לישראל מותר להעלות למטוס נוזלים שקנים בשדה התעופה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה