דרוש מידע מידע לאברכי כולל -מילגה מאת משרד הדתות

אביודה

משתמש מקצוען
קלמן ב'בחדרי': משרד החינוך מעדכן כי ערך הנקודה של תקציב הישיבות יעמוד החודש בשפל היסטורי- 195 שקל לבחור ו-351 שקל לאברך. מדובר בקיצוץ משמעותי יותר מתקופת גזירות לפיד.

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אני יעשה קצת סדר
חודש ינואר נכנס 540 ש"ח
חודש פברואר 540 ש"ח
חודש מרץ 540 ש"ח
חודש אפריל 1080 ש"ח מלגת קורונה + רטרו על החודשים הקודמים סכום זעום הערכה שלי בערך 150 ש"ח לאברך + מלגה בסך 351 ש"ח שנכנסה לחשבון העמותות בסוף החודש
חודש מאי 351 ש"ח
הסיבה לסכום הנמוך זה בגלל שלא עבר עדין תקציב המדינה ולכן מקבלים עד 48% ממה שקיבלו בשנת 2019.
לגבי המלגת קורונה ראש כולל שנותן תוספת לאברכים המלגה הולכת אליו, וראש כולל שנותן רק דתות חייב לתת את המלגה לאברכים.
בלי נדר כשיקבלו את הרטרו שזה אמור להיות לפי החשבון בינתיים 1500 ש"ח לאברך אני יעדכן.
שבת שלום

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני יעשה קצת סדר
חודש ינואר נכנס 540 ש"ח
חודש פברואר 540 ש"ח
חודש מרץ 540 ש"ח
חודש אפריל 1080 ש"ח מלגת קורונה + רטרו על החודשים הקודמים סכום זעום הערכה שלי בערך 150 ש"ח לאברך + מלגה בסך 351 ש"ח שנכנסה לחשבון העמותות בסוף החודש
חודש מאי 351 ש"ח
הסיבה לסכום הנמוך זה בגלל שלא עבר עדין תקציב המדינה ולכן מקבלים עד 48% ממה שקיבלו בשנת 2019.
לגבי המלגת קורונה ראש כולל שנותן תוספת לאברכים המלגה הולכת אליו, וראש כולל שנותן רק דתות חייב לתת את המלגה לאברכים.
בלי נדר כשיקבלו את הרטרו שזה אמור להיות לפי החשבון בינתיים 1500 ש"ח לאברך אני יעדכן.
שבת שלום
מעניין חודש שעבר הכניסו 463 ואחרי שבועיים הכניסו 566... הם לא סגורים על עצמם כמה הם לוקחים. בעבר הם לקחו רק 50 שקל עמלה...

A052

משתמש סופר מקצוען
תיקון טעות קטנה
חודש אפריל 1080 ש"ח מלגת קורונה
זה נכנס בחודש מרץ בסופו לחלק מהמוסדות, לחלק באפריל, ולחלק עדיין לא נכנס בגלל מגבלות אי העברת תקציב מדינה.

תיקון טעות גדולה
+ רטרו על החודשים הקודמים סכום זעום הערכה שלי בערך 150 ש"ח לאברך
לא נכון. לא היה ולא נברא וגם משל לא היה.

רטרו על חודשים קודמים ייכנס אך ורק אם יאושר תקציב מדינה ל2020 ובו תקציב אגף מוסדות תורניים יהיה יותר גדול ממה שכבר הועבר בפועל למוסדות.
צפי לאישור תקציב תוך כ3 חודשים.

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תיקון טעות קטנה

זה נכנס בחודש מרץ בסופו לחלק מהמוסדות, לחלק באפריל, ולחלק עדיין לא נכנס בגלל מגבלות אי העברת תקציב מדינה.

תיקון טעות גדולה

לא נכון. לא היה ולא נברא וגם משל לא היה.

רטרו על חודשים קודמים ייכנס אך ורק אם יאושר תקציב מדינה ל2020 ובו תקציב אגף מוסדות תורניים יהיה יותר גדול ממה שכבר הועבר בפועל למוסדות.
צפי לאישור תקציב תוך כ3 חודשים.
חחחח
אין מה להתווכח
יש לי ביד את הדפים של מערכת תלמוד של אחת הישיבות בארץ וקיבלתי חוץ מ - 1080 עוד 40 אלף רטרו.

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
חחחח
אין מה להתווכח
יש לי ביד את הדפים של מערכת תלמוד של אחת הישיבות בארץ וקיבלתי חוץ מ - 1080 עוד 40 אלף רטרו.
מצ"ב
צילום מתוך מסמך ממערכת תלמוד
הסכום שמופיע זה לא הסכום הנכון כי לא עבר תקציב המדינה אבל בהחלט נכנס לנו רטרו בסכום נמוך כמו שכתבתי אבל נכנס. Screenshot_20200607-033215_OneDrive.jpg

A052

משתמש סופר מקצוען
זה כתוב כרטרו כי זה נכנס בשני פעמים, כאשר נכנס פעמיים בחודש המערכת קוראת לזה רטרו. ובמקרה זה זה קרה בגלל תוספת קורונה.

עדיין לא נכנס שום רטרו.

הר ציון

משתמש רשום
אני מנהל כולל, ומקבל את מלגת הדתות מעמותה, השנה עקב הקורונה מנהל העמותה נקלע קצת לקשיים, ומפזר לי ערפל סביב הסכומים שנכנסו השנה בסך הכללי עם כל ההשלמות, הוא דוחה אותי בלך ושוב, משהו יודע קצת מה קורה כמה כסף נכנס כל חודש במשך כל השנה?

אני מצפה לתשובה מהירה!!
עם נתונים מדויקים

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מציע לברר אצל ראשי כוללים אחרים.

הר ציון

משתמש רשום
אני יעשה קצת סדר
חודש ינואר נכנס 540 ש"ח
חודש פברואר 540 ש"ח
חודש מרץ 540 ש"ח
חודש מאי 351 ש"ח
שבת שלום
מה קורה מחודש מאי והילך?
עד לסוף השנה!
אני פשוט מנהל כולל, והתקציב עובר דרך עמותה, ומנהל העמותה לא מעדכן אותי עיקב קשייו, נסיתי ליצור קשר עם כמה ראשי כוללים, אך הם לא משתפים פעולה, אז בבקשה זה מאד דחוף לי, אני חייב לשלם לאברכים, ואם אדע כמה אני צריך לקבל הוא לא יוכל להתחמק
עפ"י הנתונים שבידי
חודש יוני 351
חודש יולי 504
חודש אוגוסט 504
חודש ספטמבר 504
האם עד לכאן נכון?
וכן אם אתה כבר יודע מדויק מה הסכום שנכנס כהשלמה לחודש אפריל, כי לטענת מנהל העמותה לא נכנס כלום.

בחודש ספטמבר נכנס השלמה לחודשים הקודמים, שלא ידוע לי במדויק כמה הוא,
ומשם והילך הוא לא משתף פעולה ולא ידוע לי כמה נכנס
בבקשה תביא לי פירוט
בתודה מראש

A052

משתמש סופר מקצוען
כל השנה מלבד שוטף אפריל היה 644 לחודש, בחודש קודם היה 673.
שוטף אפריל עם התוספת קורונה היה 1620 ש"ח.

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אריה ישאג

משתמש רשום
מה קורה מחודש מאי והילך?
עד לסוף השנה!
אני פשוט מנהל כולל, והתקציב עובר דרך עמותה, ומנהל העמותה לא מעדכן אותי עיקב קשייו, נסיתי ליצור קשר עם כמה ראשי כוללים, אך הם לא משתפים פעולה, אז בבקשה זה מאד דחוף לי, אני חייב לשלם לאברכים, ואם אדע כמה אני צריך לקבל הוא לא יוכל להתחמק
עפ"י הנתונים שבידי
חודש יוני 351
חודש יולי 504
חודש אוגוסט 504
חודש ספטמבר 504
האם עד לכאן נכון?
וכן אם אתה כבר יודע מדויק מה הסכום שנכנס כהשלמה לחודש אפריל, כי לטענת מנהל העמותה לא נכנס כלום.

בחודש ספטמבר נכנס השלמה לחודשים הקודמים, שלא ידוע לי במדויק כמה הוא,
ומשם והילך הוא לא משתף פעולה ולא ידוע לי כמה נכנס
בבקשה תביא לי פירוט
בתודה מראש
אם תוכל ליצור איתי קשר באישי,
אוכל בל"נ לעזור לך עם נתונים מדויקים.

A052

משתמש סופר מקצוען
למה צריך פירוש רש"י?
אחרי התקציבים הרטרואקטיביים שהתקבלו באוקטובר, מה שכתבתי זה התקציב לכל השנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה