מידה של שמלה

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אני מעוניינת להזמין שמלה מנקסט לביתי בת ה-7, אך ממש תוהה איזו מידה לבחור לה.
יש כאן מישהי שהזמינה שמלה לבת גדולה ויודעת להגיד לי איזה מידה להזמין כך שהשמלה תהיה באורך בסדר?

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
זה מאוד תלוי איך הבת שלך, מלאה, רזה, גבוהה וכו'

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
לא, היא בגובה נורמלי . בד"כ אני קונה לה מידה 7-8 .
בשמלה אחת היא מידה 10, לא מידה של הארץ.
אז איך שם הולך המידות ? שיהיה באורך טוב?

חולי

משתמש סופר מקצוען
שימי לב רק שהשמלות שם בד"כ קצרות, אבל מידות נורמליות בשנים, יש שני אופציות או לקנות את המידה הרגילה ולהאריך או לקנות שני מידות מעל, ואם יהיה גדול להצר.

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
האמת שחשבתי להזמין מידה 10.
אבל כדי להיות בטוחה רציתי לשמע מבעלות נסיון.
יצא לך להזמין?

חולי

משתמש סופר מקצוען
האומנם לא יצא לי להזמין, אבל אנו כילדים גדלנו על לבוש מאנגליה ובתוכו גם נקסט, והיום הילדים שלי ממשיכים את השלשלת, ולרוב הבגדים היו קצרים ואנו היינו יצירתיים והארכנו אותו.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
תמדדי אותה מראש, זה הכי מומלץ, יש הסבר לכל מידה לגבי אורך רוחב וכו'.

זלדית

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
זהו שלפי איך שמדדתי אותה יצא לי משהו באזור המידה הזו.
אך שוב לפני שאני מזמינה העדפתי לודא את זה מבעלות נסיון.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני הזמנתי לפי המדידה שלהם מידה 4-5 לילדה בת 5 ויצא קצר למדי. בגלל שהיא רק בת 5 אני יכולה להשתמש אבל אם זו היתה ילדה יותר גדולה ושמלה קצרה כזו = ביחס אליה, לא היה מצב להשתמש.
אפשר גם לראות בתמונות באתר עד היכן מגיעה השמלה לדוגמנית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה