בקשה מטרנה, אין להשיג? בירושלים סניפי אושר עד לא מצאתי

יוסיK

משתמש מקצוען
קניתי היום ביש חסד גבעת שאול ירושלים שלב 3 ב 40 שח ליחי' מוגבל ל 2 יחי'
מהדרין!

חמנ

משתמש חדש
מנוי פרימיום
לאחר חיפוש בכל ב"ב
מצאנו מטרנה צמחית בחנות- השקדיה בז'בוטינסקי סוקולוב

הכל מהשם

משתמש פעיל
ביש חסד בבית שמש חזר כל השלבים למלאי גם שלב 1 .
ואקסטרה קר כל השלבים ב40 ש’’ח

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
יש מאות תלונות ברשת של אמהות שמתלוננות על תופעות (שלשולים/פריחה בבטן/אדמימות יתר בטיטול) אצל התינוקות שלהם בזמן שנתנו להם מטרנה.
המידע מהרשת - אני לא ראיתי אסמכתאות וראיות לעניין - אני מציע לבדוק את העניין של מטרנה.
כמו כן ראיתי מידע שכעת מטרנה אוספים מהחנויות את התמלי"ם - לא בדקתי את המידע.
במטרנה אומרים : שכל מה שיש בחנויות אין בו כל חשש .

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מחפשת בבני ברק מטרנה שלב 2 או 3
בדחיפות
משהו ראה איפה יש?

נאני

משתמש מקצוען
יש מאות תלונות ברשת של אמהות שמתלוננות על תופעות (שלשולים/פריחה בבטן/אדמימות יתר בטיטול) אצל התינוקות שלהם בזמן שנתנו להם מטרנה.
המידע מהרשת - אני לא ראיתי אסמכתאות וראיות לעניין - אני מציע לבדוק את העניין של מטרנה.
כמו כן ראיתי מידע שכעת מטרנה אוספים מהחנויות את התמלי"ם - לא בדקתי את המידע.
במטרנה אומרים : שכל מה שיש בחנויות אין בו כל חשש .
אפשר בבקשה עדכון מה עם זה?
הבן שלי משלשל ועם אדמימות יתר בטיטול ואין לנו באזור סימילאק...

סבא ישראל

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה