עזרה מטפלת רגשית

במבה וביסלי

משתמש רשום
מחפשים המלצה למטפלת/פסיכולוגית לנשים
חשוב שתהיה מקצועית ברמות
ולא אחת שלמדה איזה קורס או שנים
מאד יעזור
תודה רבה

נפבשא

משתמש חדש
מחפשים את מספר הטלפון של הפסיכולוגית בת שבע גולדברג. נשמח לעזרתכם.
תודה!

במבה וביסלי

משתמש רשום
חשבתי שקראתם לי כי בקשו את הטל' של הפסיכולוגית בת שבע גולדברג, כבר עורכת את ההודעה
תייגתי אותך כי ראיתי באשכול אחר שאת מבינה בתחום זה בקשר לשאלה הזו
מחפשים המלצה למטפלת/פסיכולוגית לנשים
חשוב שתהיה מקצועית ברמות
ולא אחת שלמדה איזה קורס או שנים
מאד יעזור
תודה רבה

שיינדי אייזנבך

מנהלת 'מכון שי' המרכז להכשרה לאבחון ייעוץ וטיפול
מנוי פרימיום
אני מטפלת בנשים מזה 25 שנה, ברמת שלמה.
יש לי תלמידות בכל הארץ כמעט, אם תכתבי אזור מבוקש, יתכן שאוכל להמליץ לך על נשות מקצוע באזור ההוא.
02-5710188

מה שבטוח

משתמש פעיל
אני מטפלת בנשים מזה 25 שנה, ברמת שלמה.
יש לי תלמידות בכל הארץ כמעט, אם תכתבי אזור מבוקש, יתכן שאוכל להמליץ לך על נשות מקצוע באזור ההוא.
02-5710188
בית שמש - ירושלים
רק בעלות תעודת פסיכולוגית או עוס קליני תואר שני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה