דרוש מידע מטפלת פרטית ללא לול ועוד

אם הבנות :)

משתמש פעיל
תודה לכולם.
הנושא מיצה את עצמו
חשבתי להגיד לה אצל כולם זה ככה.
בסוף אני אגיד לה - אני חושבת שזה תנאים בסיסיים.
נשמע שאת אמא ממש מסורה. כל הכבוד!
תדרשי לילדים שלך את הטוב ביותר. תמיד.

אבל- המטפלת היא פרטית. אין לך שום הצדקה חוקית לבוא אליה בטענות. אא"כ היא סוכמו דברים מראש והיא לא עמדה בציפיות או שחלילה היא גרמה נזק לילד.
מסכימה איתך שכדאי שיהיו לילדה תנאים טובים בהרבה. אבל המטפלת מצידה- לא חייבת לספק לך אותם.

אם זה באמת חשוב לך (ובצדק)- אצל המטפלת הבאה תבררי את הסעיף הזה.
(בלי רגשות אשם, לפעמים אנחנו תמימים ובטוחים שכולם טובים ויעשו הכל לטובתינו ולטובת ילדינו)

לגבי המחיר- בעיני יקר. אבל היא פרטית. ואין פיקוח לא על התנאים שלה, לא על התכנים ולא על המחיר. זכותה לקחת גם 10,000 ש"ח. את פשוט לא חייבת לשלוח אליה.

שהקב"ה יקנה אתכם בעצה טובה!

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבל- המטפלת היא פרטית. אין לך שום הצדקה חוקית לבוא אליה בטענות. אא"כ היא סוכמו דברים מראש והיא לא עמדה בציפיות או שחלילה היא גרמה נזק לילד.
כמו שכתבתי מיציתי את הדברים.
אבל לאורך כל הדרך הוזכרה מספר פעמים הטענה "לא סוכם כלום " וזו טענה עקרה. כי גם לא סוכם שאני אביא עגלה למשל.
מה כן היא אמרה לי בטלפון - אמנם אני פרטית ומהבית אבל 100% אם הילדים. מה שלא היה כשעשיתי גיחה בהפתעה והבת שלי ממש בכתה על הרצפה . והילד הנוסף היה רגוע בעגלה. והמטפלת עמדה להכין עוגה לכניסת הצום.
סתם דוגמא מהבוקר להרגשה החאפרית -
היא התקשרה הבוקר שהיא רוצה לצאת לתחנה מרכזית עם התינוק השני לקנות לה משהו במאפה נאמן. ואם אני יכולה להתעכב עם הבת שלי . כמובן זה רק אם לא אכפת לי וכו'...
אבל לחשוב שהבת שלי מגיעה לתחנה מרכזית באמצע היום.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שהיא הייתה מוכנה להשאיר את איציק איתך. אפילו שהוא לא הבן שלך.
קרה יותר חמור מזה.
הבת שלי בת 11 וחצי הגיעה לקחת את התינוקת והיא ביקשנ ממנה רגע להשאר ולשמור גם על איציק עד שהיא תחזור.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
קרה יותר חמור מזה.
הבת שלי בת 11 וחצי הגיעה לקחת את התינוקת והיא ביקשנ ממנה רגע להשאר ולשמור גם על איציק עד שהיא תחזור.
ואת עדין מתלבטת אם להוציא???

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל לאורך כל הדרך הוזכרה מספר פעמים הטענה "לא סוכם כלום " וזו טענה עקרה. כי גם לא סוכם שאני אביא עגלה למשל.
מה כן היא אמרה לי בטלפון - אמנם אני פרטית ומהבית אבל 100% אם הילדים. מה שלא היה כשעשיתי גיחה בהפתעה והבת שלי ממש בכתה על הרצפה . והילד הנוסף היה רגוע בעגלה. והמטפלת עמדה להכין עוגה לכניסת הצום.
היא התקשרה הבוקר שהיא רוצה לצאת לתחנה מרכזית עם התינוק השני לקנות לה משהו במאפה נאמן. ואם אני יכולה להתעכב עם הבת שלי . כמובן זה רק אם לא אכפת לי וכו'...
העגלה או לול זה לא הקטע הבעייתי בתמונה.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ואת עדין מתלבטת אם להוציא???
אני מאד לא אוהבת לפגוע. אני מצד אחד מנסה להשאיר אצלה עם הבהרות ברורות ופתיחת הנושא אבל האשכול הזה עוזר לי להבין שזה באמת לא רק לול. אמנם תחושת הבטן היתה על הלול אבל זה באמת אוסף של נקודות.
כי הלול זה כן נקודה שמראה האם זה יחס של קבע או יחס ארעי. סוכם לא סוכם וכל השאר זה רק עננים לדיני תורה. אבל יש מושג של נבל ברשות התורה. לא שהיא נבל ח"ו אבל לא כל מה שמותר על פי התורה זה אומר שזה בסדר

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד לא אוהבת לפגוע. אני מצד אחד מנסה להשאיר אצלה עם הבהרות ברורות ופתיחת הנושא אבל האשכול הזה עוזר לי להבין שזה באמת לא רק לול. אמנם תחושת הבטן היתה על הלול אבל זה באמת אוסף של נקודות.
כי הלול זה כן נקודה שמראה האם זה יחס של קבע או יחס ארעי. סוכם לא סוכם וכל השאר זה רק עננים לדיני תורה. אבל יש מושג של נבל ברשות התורה. לא שהיא נבל ח"ו אבל לא כל מה שמותר על פי התורה זה אומר שזה בסדר
דווקא הלול /עגלה זה לא הנקודה
סביר להניח שאם מהכל היית מרוצה ורק הנושא של העגלה היה על הפרק אז או שלא היית שמה לב לזה, בטח לא כ"כ חזק או שהיה לך נח להביא לה עריסה בשביל התינוק שלך.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סביר להניח שאם מהכל היית מרוצה ורק הנושא של העגלה היה על הפרק אז או שלא היית שמה לב לזה, בטח לא כ"כ חזק או שהיה לך נח להביא לה עריסה בשביל התינוק שלך.
הייתי שמה לב. ושמתי לב לזה מהיום הראשון.
כשאנחנו אצל ההורים בשבת אני רואה שזה מאד חסר לה. וגם בבית אני מגוונת בין לול, עגלה, רצפה וכסא אוכל.

ב8 שעות - כמה היא יכולה להיות על הבטן או בעגלה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי שמה לב. ושמתי לב לזה מהיום הראשון.
כשאנחנו אצל ההורים בשבת אני רואה שזה מאד חסר לה. וגם בבית אני מגוונת בין לול, עגלה, רצפה וכסא אוכל.

ב8 שעות - כמה היא יכולה להיות על הבטן או בעגלה.
כמו שכתבתי או שלא היית שמה לב או שהיה לך נח להביא.

אגב, לשים לב בבית זה לא כמו לשים לב אצל המטפלת, שמת לב מהיום הראשון אצל המטפלת כי היא לא היתה רגועה אבל אם היא היתה רגועה והכל היה טוב, כמה מהר היית שמה לב? את לא נמצאת איתה שם.
ילד בן 9 חודשים יכול להיות על הרצפה 6 שעות מתוך ה8 ואת השעתיים הנוספות להיות בעגלה בכיף.
גם כשיש אצל המטפלת לולים זה לא שנמצאים בלול כזה הרבה רק בזמן של השינה ושאר הזמן זה על הרצפה

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני נכוותי בשנה החולפת עם מעון, תחילת שנה היה נראה בסדר,
ואחר כך לא עקבתי (היתה לי שנה עמוסה בצרה קיצונית, וזה נפל בין הכיסאות)
היום אני מכה על חטא שלא מספיק עקבתי אחרי המעון.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אגב, לשים לב בבית זה לא כמו לשים לב אצל המטפלת, שמת לב מהיום הראשון אצל המטפלת כי היא לא היתה רגועה אבל אם היא היתה רגועה והכל היה טוב, כמה מהר היית שמה לב? את לא נמצאת איתה שם.
שמתי לב ברגע הראשון שנכנסתי.
שאלתי אותה על זה מייד.
זה היה נראה לי מוזר שהסביבה כוללת שמיכה ומשחקים.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שמתי לב ברגע הראשון שנכנסתי.
שאלתי אותה על זה מייד.
זה היה נראה לי מוזר שהסביבה כוללת שמיכה ומשחקים.
מעניין
כי זה ברור שבסלון לא יהיה לולים, הלולים אמורים להיות בחדר.

אבל שוב- אז היית שמה לב אבל היה לך נח להביא למטפלת אחד

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
נשמע שהיא לקחה על עצמה להיות על תקן בייביסיטר ופחות מטפלת שמחליפה את האמא לחצי מהיום
ואז הגישה החאפרית מובנת :sneaky:
עכשיו תחליטי מה את רוצה בשביל הבת שלך
זה לפעמים לא נעים אבל את קודם כל מחוייבת לה. היא לא יכולה לעזור לעצמה..

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המעניין זה שהיה לך מוזר שהמרחב בלי לולים
אצל כל המטפלות שהייתי. היה לפחות לול אחד בסלון.
גם לי הלול בסלון. אולי בגלל זה. (בלילה היא ישנה איתי - לא לנזוף)

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אצל כל המטפלות שהייתי. היה לפחות לול אחד בסלון.
גם לי הלול בסלון. אולי בגלל זה. (בלילה היא ישנה איתי - לא לנזוף)
הייתי רק אצל 3 מטפלות אבל לאף אחת לא היה לול בסלון
ואם היה לול בסלון זה היה ממש מחשיד אותי והייתי עוקבת חזק.

אני:)

משתמש צעיר
הייתי רק אצל 3 מטפלות אבל לאף אחת לא היה לול בסלון
ואם היה לול בסלון זה היה ממש מחשיד אותי והייתי עוקבת חזק.
מה את רוצה ממנה?
היא הגיעה למסקנות אחרי תחושת בטן חזקה.. קורה...
המעניין זה שהיה לך מוזר שהמרחב בלי לולים
מעניין
כי זה ברור שבסלון לא יהיה לולים, הלולים אמורים להיות בחדר.

אבל שוב- אז היית שמה לב אבל היה לך נח להביא למטפלת אחד
דווקא הלול /עגלה זה לא הנקודה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה את רוצה ממנה?
היא הגיעה למסקנות אחרי תחושת בטן חזקה.. קורה...
לא רוצה ממנה כלום
רק מדייקת שהעניין פה זה לא העגלה אם יש או אין אלא שאר הדברים.

**אם המטפלת שומעת שהיא מוציאה בגלל שאין עריסה ואומרת לה שיהיה עריסה, זה יהפוך את כל הסיפור לטוב יותר?

@גרעין בשביל לא לפגוע במטפלת תאמרי לה שהיא מקסימה ושמת לב ל (כמה מעלות ששמת לב) אבל את מעבירה כי התינוק שלך לא מסתדר וצריך (איקס וואי זד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה