מטבח קטן מאוד

שרהשש

משתמש חדש
ראשית אל תפלי ברוחך! המטבח שלך לא כזה קטן!!!
אמנם מסכימה עם הדעות פה שהפתחים לחדרים אחרים הורגים אותו...
בכל אופן מייעצת לך לא כמעצבת פנים אבל כן כאחת שהחליפה פעמיים מטבח ועבדה כבר על אין סוף אופציות גם במטבח הנוכחי שלי וגם בבא בתור בקרוב בעז"ה...

שרטטתי לך להלן הצעה מס' 1 [אם תרצי אולי בהמשך עוד..] שרטוט לא מקצועי כמובן
מקרא מפה:):
מלבן תכלת -שיש
מלבן שחור-מקרר
מלבן חום-גז
ריבועים ירוקים-כיורים[מניסיון של בית עם ילדים במקרה כזה מספיק כיורים גודל 45 ס'מ עמוקים, די והותר!]
מלבן צהוב -פינת אוכל
ועוד דבר -קיר גבוהים זה מהמם אבל עדיין חיו מצוין בלעדיו בדור קודם...
צפה בקובץ המצורף 871344

יש לי הצעה למטבח טוב יותר אבל זה אומר קצת הרחבת השיפוץ מעבר לגבולות המטבח אם תרצי תגידי...
לא מבינה איך את חיה כשהמטבח הווא תחנת מעבר לחדרים אחרים... את גיבורה שאת שורדת את זה...
זהו שעדיין לא גרתי בדירה אף פעם. זה דירה שקניניו וחשבנו לשפץ אבל אני לא רוצה שיפוץ גדול מידי. השרטוט הנוכחי זה מה שמעצבת נתנה לנו אבל ממש לא אהבנו.היא לא מוותרת על חלון בשרותים ועל חלונות במטבח ולכן המטבח כלכך לא מטבח.....
לא מבינה איפה אני מכניסה את התנורים?
אני אשמח לשמוע איך אני יכולה להרחיב

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו שעדיין לא גרתי בדירה אף פעם. זה דירה שקניניו וחשבנו לשפץ אבל אני לא רוצה שיפוץ גדול מידי. השרטוט הנוכחי זה מה שמעצבת נתנה לנו אבל ממש לא אהבנו.היא לא מוותרת על חלון בשרותים ועל חלונות במטבח ולכן המטבח כלכך לא מטבח.....
לא מבינה איפה אני מכניסה את התנורים?
אני אשמח לשמוע איך אני יכולה להרחיב
מעצבת צריכה לתת לך לפחות שתי אופציות, יש כאלו שיתנו לך יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה