מטבח לדירה שמיועדת למכירה

בונדל

משתמש צעיר
יש לי שטח מטבח די קטן (3 מטר בערך)
האם שוה להשקיע במטבח יקר?
הכונה לא מפואר (שזה בודאי לא מתכוונת לעשות),
אלא האם אפשר לקחת משהו פשוט ממש (בכ-3000 ש"ח, כמו מטבח קבלן), או להשקיע משהו קצת מעבר?
האם זה משמעותי כשקונה בא לראות דירה? מתבטא במחיר הדירה?
אשמח מאד מאד לתגובות מה"מבינים", חשוב לי לדעת.
וכן אשמח לקבל המלצות על בעלי מקצוע איכותיים ולא יקרים.
תודה מראש! שבוע נפלא!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה לקנות יד שניה. תקבלי במחיר נמוך מטבח איכותי. צריך לדעת לבחור ולהגיע עם נגר שיגיד לכם שאכן אפשר להעביר ויהיה מתאים למידות של המטבח שלכם. בהצלחה!

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
לדעתי
די תלוי אם זה דירה גדולה או קטנה
משופצת או זקוקה לשיפוץ
אם זה לא משופץ וגדול מה שאומר שזה שוק של קונים עם קצת כסף מסתבר שהם ישפצו וירצו גם להחליף מטבח
כך שאין עניין
אם זה קטן לזוג צעיר אז הם ככה''נ בקושי קונים תדירה אז להחליף מטבח מבחינתם זה לא על הפרק
אז אולי אם אתם תשדרגו יהיה אפשר לבקש על זה כמה שקלים או לפחות לשמור על סכום שאתם מבקשים

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קשה לענות על שאלה כזו בלי לראות את הדירה.
לפעמים כדאי רק לתקן ולהחליף חזיתות.

בונדל

משתמש צעיר
זהו שמדובר בדירה ממש גדולה שמחלקים אותה עכשיו ליחידה, ולדירה נוספת של 4 חדרים - סטנדרטית נחמדה, משהו שמתאים כנראה למשפחה עם כמה ילדים -לא ממש לזוג צעיר, וגם לא לזוג שמחתנים וכו' שצריכים כבר הרבה יותר תנאים ושטח.
זה לא שאני שואלת האם לשפץ את המטבח הקיים כי לא קיים בכלל מטבח, אני אמורה לעשות חדש
ואנחנו מתלבטים האם להשקיע קצת יותר בנוחות כגון מגירות וידיות אינטגרליות וכד', או שאין צורך.
כלומר השאלה היא האם זה פרמטר שבודקים אותו בקניית דירה? הוא ישחק לי כנתון משמעותי לגבי עצם הקניה או לגבי המחיר שאוכל למכור אותו?
אנחנו לא רוצים להשקיע מדי (גם ככה שיפוצים זה הון..) ומצד שני לא רוצים לפספס משהו חשוב ומשמעותי.
(יד שניה לא נראה לי אקטואלי כי זה מידות די ספציפיות וגם אין לי רכב כדי להגיע לכל מיני מקומות בארץ לבדוק במה מדובר ולקחת לכל מקום מונית נראה לי כבר לא מצדיק..)
וכמובן אני חוזרת שוב - אשמח לקבל גם המלצות ספציפיות.
תודה רבה לכל אלו שכבר הגיבו ולכל אלו שעומדים להגיב...

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי ברכישת דירה לא חושבים על מטבח עד כמה הוא פרקטי ונח, יותר המראה נותן!

מבינה עניין

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו לפני כמה חודשים דירה,
ובתור זוג שבא להסתכל על דירות אני חושבת שאפשר לחלק את הענין לשתיים:
1. אם הדירה בגדול משופצת- אז אני לא חושבת שהמטבח צריך להיות מידי פרקטי ואיכותי, יכול להיות רק יפה ונעים לעין כי זה מראה כללי ואם זה חדש הגיוני שיקח 5 שנים עד שיהרס ואמרנו מקסימום אז נחליף מטבח, העיקר שעכשיו יהיה משהו יפה ונתרגל..
2. אם הגיוני שהדירה תצטרך שיפוץ (אם הבלטות ישנות וכו')- אז לא כ"כ משנה אם המטבח משופץ או לא כי אנחנו אמרנו בכאלו דירות בין כה וכה אנו משפצים אז כבר נשקיע עוד 10,000 על המטבח (ממילא כבר נכנסים לכל הטראנס של השיפוצים והבלגן)

בונדל

משתמש צעיר
כלומר כן חשוב להשקיע במראה של המטבח? קלאפות וכו'?

בונדל

משתמש צעיר
אבל מטבח הבנו שזה סכום גדול ואפילו ענק
ורצינו לחסוך אותו ולקחת את המינימלי ביותר

מבינה עניין

משתמש מקצוען
אז לדעתי באמת אין לך יותר מידי עניין להשקיע באיכות חשוב שיהיה נעים לעין וחדשני (הייתי ממליצה גם כמה שיותר פרקטי)
אם אנחנו היינו באים עכישו להסתכל, זה לא היה מוריד לנו זה שהמטבח לא הכי איכותי ופרקטי, היינו הולכים על המראה הכללי

בונדל

משתמש צעיר
אולי את יכולה לפרט לי יותר מה נקרא "נעים לעין וחדשני"? "המראה הכללי"?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שיש ב 4000 מטבח עם מגירות- בסיסי כמו של קבלנים, אבל של היום :). (אך גם המידה קבועה כבר)
אם זה יתאים לכם, זה מושלם

מבינה עניין

משתמש מקצוען
התכוונתי שכשאנו באנו לראות דירות וראינו שהדירה לא צריכה שיפוץ, הצבע חדש ויפה, הריצוף חדש, הדירה מאווררת, אז ענין המטבח עד כמה הוא איכותי ופרקטי פחות שינה לנו, מה שכן בתור אנשים שבאים לדירה חדשה אז רוצים שיהיה בה מה שהולך עכשיו,
ארונות בצבע בהיר שעושה אור בעיניים, כמו כל מה שרואים עכשיו בחנויות ואפילו באיקאה, ראיתי אצל חברים שלנו מטבח מאיקאה וכמה שאנחנו יודעים שהוא לא הכי איכותי, זה היה כיף להיות בו.
טריקה שקטה.
אני ספציפית מאד אוהבת את השילוב של לבן עם אפור...
כל השאר ענין של טעם, העיקר שמישהו נכנס למטבח ורואה אותו, הוא יהיה מואר (שמנו לב שזה מאדדדדדדדד משמעותי), בהיר ונעים, לא מידי צפוף.

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
מטבח איקאה זה פתרון יפה ויחסית זול
שווה בירור

שאנל

משתמש פעיל
D I G I T A L
בין 2500-6000
אפשר לעשות דברים מאד נחמדים
הם פתחו חנות קונספט באזור נמל תלאביב רק למטבחים
ויש להם שרות של התאמה לפי תקציב
לדעתי שוה בדיקה כי המטבחים שלהם יפהפים יותר ממטבחי קבלן סטנדרטים

מבינה עניין

משתמש מקצוען
נכון, ממש כך
אני ראיתי מטבח מהממם שלהם ואמרו לי שעם כל החדשנות זה לא עלה הרבה (לא יודעת סכום מדויק שעלה להם..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה