דרוש מידע מטבחון לילדים

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רוצה לקנות מטבחון-משחק לילדים,
חשוב לי איכות, גודל, וריבוי אביזרים נלווים-כלים וכו', וכמובן.... מחיר
אשמח למידע ממי שקנה מטבח לילדים:
איפה? כמה עלה? מה קיבלו עם זה? האם מחזיק מעמד ויציב?
ואולי תמונה?...
תודה רבה!

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם את גרה בבני ברק,
בר-כל עושים מבצעיםעד יום ראשון במחלקת הצעצועים ויש שם מטבחים איכותיים ובזול מאד.

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וואו תודה רבה!!!
אלך לשם באמת.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המטבח של איקאה.
מומלץ מאד!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני ממליצה על המטבח של איקאה..
אמנם לא זול אבל שווה!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
המטבח של איקאה מעץ, כבד, באיקאה עצמו מה שמוצג שם כבר קצת הרוס.

ממליץ על מטבח של ליטלטייקס, עולה לא מעט, אבל מחזיק שנים ע"ג שנים... תבדקו שלסבתא אין אחד כזה מיותר במצב חדש..

השוותי בכמה אתרים, לא זוכר מי יצא הכי זול אבל יש פער גדול בין דגמים ובין חנויות.
בהצלחה

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מי יודע אלו חברות בר-כל הצעצועים מחזיקים?

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המטבח של איקאה מעץ, כבד, באיקאה עצמו מה שמוצג שם כבר קצת הרוס.

ממליץ על מטבח של ליטלטייקס, עולה לא מעט, אבל מחזיק שנים ע"ג שנים... תבדקו שלסבתא אין אחד כזה מיותר במצב חדש..

השוותי בכמה אתרים, לא זוכר מי יצא הכי זול אבל יש פער גדול בין דגמים ובין חנויות.
בהצלחה
להורים שלי יש ליטלטייקס כבר 24 שנה.
חי נושם ובועט כמו חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה