דרוש מידע מטאטא הפלא / מגב הפלא. מכירים?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
יש פרסומים בפרסומונים על דבר כזה.
כמה הוא יעיל, חוסך מאמץ?
האם הוא עמיד וחזק?
בקיצור, שווה את ההשקעה?
תודה מראש לעונים.

דיגיקלי

משתמש מקצוען
ממגב הפלא אני ממש מרוצה...
(אחרי שהיה לי במשך 3 שנים, התקמצנתי וקניתי פשוט- אין מה להשוות, אחרי חודש וחצי של עצבים, קניתי שוב ובמחיר מופקע...)
לגבי המגב: ג"כ מצויין,
רק שלאחרונה קניתי ביש אותו רעיון של מגב רק ב 25 ש"ח
עושה בדיוק את אותה עבודה- הגומי למטה עשוי מסיליקון- זה הפטנט

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המגב עצמו מעולה,
אך מהנסיון שלנו יש בעיה רצינית בחיבור של המגב למקל - הגומי נשחק והמקל בורח, ובקושי סידרנו אותו עם מקל עץ עבה וכבד במיוחד שלא מוסיף נוחות...

Rrmm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מטאטא הפלא מעולה בנתיים(כחודש בשימוש), רק חשוב לנקות אותו לאחר כל כמה שימושים (קל לניקוי) כי אם לא כבר לא נוסע חלק, מרגישים מתי צריך ניקוי.

Rivka-Prog

משתמש פעיל
המגב מעולה, יעיל במיוחד בשביל לנקות פינות עקשניות,
ולגבי המקל- אפשר לנעוץ קיסם שייצור לחץ ואז זה יפסיק להסתובב

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
המגב - לא יודעת איך בעבר הסתדרתי בלעדיו. לקנות אותו זה לעשות חסד עם מי שעושה ספונג'ה.
וכמו שציינו כבר - כדאי לחבר את המקל למגב בעזרת בורג.

*טובית*

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
לגבי המטאטא - יש לי כבר שנתיים וחצי. מרוצה מאד! לא יכולה לטאטא היום עם משהו אחר.

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אשמח דעת על מה מדובר
משהו יכול לעלות תמונה או קישור?
תודה

נעמה. ת

משתמש מקצוען
לאותה חברה יש גם כף אשפה עם ידית ארוכה כמובן .
לאחר שכל תקופה הייתי צריכה לקנות כי הפלסטיק נשבר מהר
ממליצה בחום יש לי כמה שנים וזה עדיין כמו חדש .

engoy

משתמש פעיל
מנסיון כמה שנים המגב עושה את העבודה מצוין אבל יש לו בעיה שלא הסתדרה מההתחלה -כשצריך לגרוף מתחת למיטות או כל משטח מתחת למשהו הוא לא גורף כשהוא שוכב.! למשהי יש פתרון בענין

נעמה. ת

משתמש מקצוען
צריך לקחת בחשבון שהוא יותר כבד ממגב רגיל
ולכן מי שמשתמשת במגב הגדול זה די כבד :(

engoy

משתמש פעיל
למשהי יש עצה איך גורפים איתו מתחת למיטות?

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
המטאטא - יש לו חיסרון שקשה לנקות פינות, בגלל שעשוי מגומי הוא "נדבק" לקירות וגם השערות שלו לא מתפזרים לצדדים כמו במטאטא רגיל.
המגב מעולה.

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המטאטא - אני אוהבת אותו מאוד, לא צריך למשוך ממנו לכלוך ושערות, זה לא נדבק בו. ויש לי אותו כבר די הרבה זמן והוא עדיין בסדר
המגב - פחות התחברתי, הוא מאוד כבד וזה לא נוח לגרוף איתו בכוון שאני מרחיקה ממני רק שאני מקרבת אלי (כן?). בסוף זנחתי אותו לטובת מגב פשוט והוא נשאר לבעלי כשהוא שוטף איתי
מה שכן היה טוב מגב, זה שהוא היה מאוד שפיצי - לפינות
לדעתי מידת שביעות הרצון של כל אחד תלויה גם בסוג הרצפה. אצלי ברוב הבית יש בלטות כמו של פעם

דגש חזק

משתמש פעיל
גם אני מרוצה מהמגב (חוץ מזה שהמגב מסתובב על המקל...)
לגבי המטאטא, מה שאכן טוב בו שלא נדבקות אליו שערות עם אבק וכדו' ובגלל שהוא צר, אפשר לדחוף ולטאטא איתו מתחת מיטות וארונות.
אבל לדעתי, (וזה מה שגרם לי לחזור למטאטא הפשוט והטוב ) הוא מטאטא הכל, חוץ מחול!

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
קנינו מגב ולא היינו מרוצים
לא ממש גרף... אולי זה תלוי בסוג הריצוף?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה