Mac מחשב MacBook Air

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למכירה חדש באריזה למעונינים פרטים באישי

קבצים מצורפים

• מחשב2.PNG
    KB 926.1 · צפיות: 14
  • 1מחשב.PNG
    KB 1,016.1 · צפיות: 16

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לרציניים בלבד !!!! למכירה מחשב מק חדש באריזה במחיר מציאה 4400 ש"ח במקום 6000 ש"ח מחיר בחנות פרטים בתחילת הודעה זו
עם אחריות לשנתיים לברור 0548440170 או בפרטי
כל הקודם זוכה

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yblys;1389149:
לא אוהבים MAC רק מייקרוסופט!!!
למה החלטת כך ...
יש הרבה אנשים שמאוד מאוד אוהבים לעבוד עם מק מי שיודע לעבוד עם זה
זה שאת לא אוהבת זה לא אומר שאחרים לא אוהבים

ShimmyLev

משתמש צעיר
שרי

לפי ההגדרה שלו הוא טכנאי. וטכנאים לא אוהבים את מה שלא בתחום המומחיות שלהם...
אני, למשל, אין לי בעיה לתקן פיסי ולהתעסק עם ווינדוס, אבל אני ממש לא אוהב את ווינדוס.
למה? מרגיש לי שהיא לא נוחה בשבילי...

אבל היי, זה וויכוח עם זקן ארוך ארוך ארוך... ;)

yblys

משתמש רשום
נכתב ע"י ShimmyLev;1389779:
שרי

לפי ההגדרה שלו הוא טכנאי. וטכנאים לא אוהבים את מה שלא בתחום המומחיות שלהם...
אני, למשל, אין לי בעיה לתקן פיסי ולהתעסק עם ווינדוס, אבל אני ממש לא אוהב את ווינדוס.
למה? מרגיש לי שהיא לא נוחה בשבילי...

אבל היי, זה וויכוח עם זקן ארוך ארוך ארוך... ;)

אמת לאמיתה! אבל כמו שאומרים על טעם ועל ריח אין מה להתווכח. למרות שאני גם עבדתי עם מק, לא אולי כמוך אבל לא יודע לא נהיה קליק. דרך אגב אני לא יקנה אייפון למשל. לא אוהב נקודה.

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
חברה..... מקובל עלי הכל רק לא לריב לפני יוכ"פ
כולם צודקים ובכלל לא הגעתי להתווכח רק לנסות למכור ומי שמעוניין מוזמן בבקשה.......

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה כל דיון מקצועי בעניינים אלו [ווינדוס, אנדרואיד, אפל] נראה לך כמריבה?

:)

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ברקע של הוויכוח מק מול פיסי, עומדת ההבנה בהבדל של המערכות. באופן מובנה מערכת המק חלשה יותר מבחינת החומרה (בסכום שתקנו מק אפשר לקנות פיסי חזק לפחות פי 2) אולם התוכנה יודעת להוציא מהחומרה הזו את המירב, כי החומרה והתוכנה במק הם צוות מעולה. בצד של הפיסי אתה מקבל חומרה חזקה יותר אבל מערכת שפחות ממצה את היכולות.

מה ההבדל בפועל? למשל משחקים כבדים יעבדו הכי טוב על פיסי. כי החומרה חזקה והם צריכים משאבים. בתוכנות המקצועיות הרבה יעדיפו לעבוד עם מק בגלל הניצול המקסימלי שלה את המערכת והיציבות בהפעלה. באופן אישי אני תמיד אעדיף לעבוד עם פיסי חזק שיש לי בו יותר אופציות מהמק היוקרתי והמוגבל יחסית. <וזה על קצה המזלג לא ממש יכולתי להתאפק>

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י prince;1390471:
באופן אישי אני תמיד אעדיף לעבוד עם פיסי חזק שיש לי בו יותר אופציות מהמק היוקרתי והמוגבל יחסית. <וזה על קצה המזלג לא ממש יכולתי להתאפק>
מוגבל במה?

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה