דרוש מידע מחשב לכל מורה-שמעתם על זה?

לילי 1

משתמש מקצוען
הם לא יכולים לוודא
אין להם שום בעלות על המחשב
בזמנו עזבתי את הבית ספר שבו קיבלתי את המחשב והמנהלת הזהירה אותי שאם אני אעזוב אני אצטרך להחזיר...
לא הפחיד אותי
עזבתי
והמחשב הננו כאן.
היא עשתה את זה גם על ההשתלמות- שמי שלא עושה לא תוכל להשאיר את המחשב אצלה...

קיבלתי דרך קרן אתנה.
אוה, זה המידע שאני זקוקה לו. תודה
תשימי וייפרי. אם הם ידעו יום אחד (באמת איך? רק אם יבקשו משהו שנטפרי חוסמים) תמיד אפשר להסיר את הוייפרי בתשלום 100 ש"ח לנטפרי, ולהחזיר את "המתנה" אחר כבוד לנותניה.

איזה מחשב הם נותנים? משהו יקר? לא הבנתי מה כ"כ קשה לקנות מחשב פשוט ב1000-1500 ש"ח ולסגור סיפור. נכון שזו הוצאה. אבל, אין מתנות חינם....
מדובר על מחשב ומדפסת כפול עשרים אנשי צוות, לא הייתי מזלזלת.

וההנהלה אצלינו לא תקח תוכנית שיכולה לפגוע במישהו, אישית או רוחנית, כך שזה לא הנושא. אנחנו לגמרי בראש אחד בתחום הזה.

ולגבי מתנות-חבל להסתכל על העולם בחשדנות כזאת. אני דוקא למדתי שיש מתנות חינם והגישה הזאת מביאה לי שפע.

שריתאליז

משתמש מקצוען
דרך קרן אתנה?
קיבלתם גם מדפסת? אולצתם להשתלם?
דרך קרן אתנה. מותנה בהשתלמות.
בלי מדפסת

ואחרי 5 שנים החליפו את המחשב הישן.
ללא השתלמות

מה שכן, מה שאני חייבת למלא באתרים של משרד החינוך-זה לא מעניין אותם אם יש לי חסימה או לא
או אם יש לי מחשב או לא
אני צריכה וזה תפקידי.
מה שלא יכולה בבית בגלל החסימה - עושה בעבודה

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נכנסת לפרטי ההצעה
רק לעדכן אותך שזה לא "מחשב" תמים.
חברתי בבי"ס בפתח תקוה 'זכתה' עם חברותיה לצוות לקבל מחשב אישי- יש בו חיבור ל-WIFI וגלישה לא מסוננת
המנהל לא מסכים שהמורות יעשו חסימה כהלכה ומבחינה רוחנית המצב בהידרדרות איומה.

לפני כחודש עדכנה אותי שאחת מחברותיה עלתה על מסלול גירושין בגלל היחשפות לתכנים לא ראויים.
והבעלים זועקים - - -
K9?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לכל מחשב נייד יש חיבור ל wi-fi
לא?

שמואל כהן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
אשמח לדעת מה הדרישות של קרן אתנה כדי לקבל זכאות למחשב.
ראיתי שכתבו השתלמות- למידה מרחוק? משהו קל/מסובך...?

תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה