עזרה מחשב לא עובר למצב שינה כשסוגרים את המכסה

raschel6854

משתמש רשום
לאחרונה, גם כשאני סוגרת את המכסה של המחשב הנייד, המחשב לא עובר למצב שינה. ניסיתי לשנות את ההגדרות באפשרויות צריכת חשמל מתקדמות-> מה עושים לחצני ההפעלה-> כאשר אני סוגר את המכסה-> שינה, אבל זה לא עוזר
האם יש למישהו מידע איך לתקן בעיה זו? היא ממש מפריעה לי שכן אני לא תמיד מעבירה למצב שינה כאשר אני סוגרת את המכסה ולא הייתי רוצה שיוכלו להשתמש במחשב בינתיים.
(הבעיה הופיעה רק לאחרונה, ונראה לי שזה לאחר שהתחלתי להשתמש בקיצור התחל + L כדי לעבור למצב שינה, שקודם לא השתמשתי בו כלל אלא רק סגרתי את המכסה)
תודה רבה!

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לאחרונה, גם כשאני סוגרת את המכסה של המחשב הנייד, המחשב לא עובר למצב שינה. ניסיתי לשנות את ההגדרות באפשרויות צריכת חשמל מתקדמות-> מה עושים לחצני ההפעלה-> כאשר אני סוגר את המכסה-> שינה, אבל זה לא עוזר
האם יש למישהו מידע איך לתקן בעיה זו? היא ממש מפריעה לי שכן אני לא תמיד מעבירה למצב שינה כאשר אני סוגרת את המכסה ולא הייתי רוצה שיוכלו להשתמש במחשב בינתיים.
(הבעיה הופיעה רק לאחרונה, ונראה לי שזה לאחר שהתחלתי להשתמש בקיצור התחל + L כדי לעבור למצב שינה, שקודם לא השתמשתי בו כלל אלא רק סגרתי את המכסה)
תודה רבה!
התחל + L לא מעביר למצב שינה אלא נועל את המסך
אם תסגרי בלי התחל+L קודם הוא גם לא עובר למצב שינה?

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
כן, ניתן להגדיר שכשהמכסה סגור הוא יישאר עירני לגמרי,

פשוט מאוד,
להיכנס להגדרות, הגדרת מצב כיבוי, משהוא כזה, ושם הוא כבר שואל באיזה מצב תרצו את המחשב כשהמכסה נסגר.

raschel6854

משתמש רשום
כן, ניתן להגדיר שכשהמכסה סגור הוא יישאר עירני לגמרי,

פשוט מאוד,
להיכנס להגדרות, הגדרת מצב כיבוי, משהוא כזה, ושם הוא כבר שואל באיזה מצב תרצו את המחשב כשהמכסה נסגר.
כמו שכתבתי, כבר עשיתי את זה, וזה לא עזר

raschel6854

משתמש רשום
זאת הבעיה. כשאני לוחצת התחל+L הוא כן נועל. אבל כשאני סתם סוגרת הוא לא עובר למצב שינה

raschel6854

משתמש רשום
תודה. זה עזר!!!
ועוד שאלה קטנה- איך אפשר לדעת אם המחשב במצב שינה או שהמסך נעול, ומה בכלל ההבדל בין שני המצבים?

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצב שינה, המחשב מכובה ויש גיבוי תכניות וקבצים פעילים שבזיכרון RAM לתוך קובץ כדי לאפשר הפעלה מהירה

בנעילה, המחשב עובד רגיל כמו דלוק רק שלא ניתן לגעת בו בלי קוד, כדי להפעיל נעילה לוחצים רק על Windows +L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה