התייעצות מחשב יד שנייה

בא לי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רוצה לקנות מחשב יד שנייה ממוכר אמין השאלה מה צריך לדעת לפני שקונים מחשב יד שנייה?
המעבד שלו זהi5 האם זה עובד יותר מהר מi3? כי היום עד שועלים לי דברים לפעמים לוקח זמן
והאם יש הבדל בנטסטיק לגבי קליטה ?

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני רוצה לקנות מחשב יד שנייה ממוכר אמין השאלה מה צריך לדעת לפני שקונים מחשב יד שנייה?
המעבד שלו זהi5 האם זה עובד יותר מהר מi3? כי היום עד שועלים לי דברים לפעמים לוקח זמן
והאם יש הבדל בנטסטיק לגבי קליטה ?
לגבי קליטה לא אמור להיות הבדל, אבל תבדוק אם הדיסק קשיח הוא SSD או רגיל. כי אז גם יקח זמן עד שיעלה.

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וכן מה גדול הדיסק קשיח, אם הוא רק 256 ג'יגה אולי לא מספיק לך

אני יודע

משתמש פעיל
הקליטה תלויה רק בנטסטיק (ובסים) מהירות הגלישה מושפעת גם ממעבד (לא בנטסטיק שהוא איטי בפ"ע בד"כ)
אבל תבדוק אם הדיסק קשיח הוא SSD או רגיל. כי אז גם יקח זמן עד שיעלה.
לא להתקרב לHDD בפרט ביד 2
הן מבחינת המהירות והן מבחינת זה שאתה לא רוצה לקום יום אחד ולגלות שהמחשב לא עולה וכל החומר שהיה על המחשב הלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה