מחשב איטי-החמרה במצב האיטיות

מפרש

עיצוב, מיתוג ובניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום,
יש לי מחשב נייד בן כ5 שנים, עובדת בעיקר עם פוטושופ אילוס ואינדיזין,
המחשב כעת מאד איטי, לוקח לו זמן לפתוח תיקיות/תוכנות, בפרט כשפתוח כמה יחד
עבר לאחרונה עדכון של מערכת הפעלה וכן התקנה של אנטי וירוס (אני חושבת שכעת מותקן כמה-אולי זה גורם לסרבול?)
איך בודקים מה מיותר ומכביד על המחשב?
אשמח לכל תגובה

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כנראה בגלל עדכון מערכת הפעלה
לא מעדכנים - מתקינים נקי

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם מותקנים שני אנטיוירוסים להסיר אחד.
@Avshalom05 אין בעיה לעדכן מערכת הפעלה דרך Windows Update

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש מחשבים שכבר בעדכון לווינדוס 1909 לא עמדו בעומס
יכול להיות ששווה לחזור לווינדוס 8

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
גם לי יש מחשב בן חמש שנים בערך, והיו חסומים העידכונים, ואז עשיתי עידכונים רבים במכה, ותקופה קצרה אחרי (אולי חודש) היתה לי אותה בעיה כמו שתיארו לעיל, קשור?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
כדאי למחוק את העידכונים? יש אפשרות בכלל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה