מידע שימושי מחרוזת פורים להורדה

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
סליחה שאני קופצת פה ושואלת: ראיתי שהיה בארה"ב מופע מטורף של כל משפחת פרידמן, אברהם פריד, שמחה פרידמן, בני פרידמן וכו', בערב שבת, שרים שירי שבת עם בגדי שבת? אני חייבת לראות את זה, איפה אני משיגה את זה?

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני ארגנתי לעצמי מחרוזת של שירים מוזרים ומצחיקים לפורים ואני אנסה עוד מעט להעלות את זה אם יהיה ביקוש.
במחרוזת יש את השירים הבאים:
ירקרק או אדמדם,
אין כמו במבה,
ממשלה חד פעמית,
אצא לי השוקה,
ומחרוזת שירי ברסלב. [בקהילה ה'מאד מרובעת בתוך עצמה' שאני חי, זה מוזר ומצחיק שיפעלו שירי ברסלב מקפיצים בבית... מתנצל מכל אלו שאצלם זה משהו רגיל בהחלט.]

אלי @@@

משתמש מקצוען
אני ארגנתי לעצמי מחרוזת של שירים מוזרים ומצחיקים לפורים ואני אנסה עוד מעט להעלות את זה אם יהיה ביקוש.
במחרוזת יש את השירים הבאים:
ירקרק או אדמדם,
אין כמו במבה,
ממשלה חד פעמית,
אצא לי השוקה,
ומחרוזת שירי ברסלב. [בקהילה ה'מאד מרובעת בתוך עצמה' שאני חי, זה מוזר ומצחיק שיפעלו שירי ברסלב מקפיצים בבית... מתנצל מכל אלו שאצלם זה משהו רגיל בהחלט.]
נשמח לקבל
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה