מחרוזת הפוכה באנגולר

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
מעניין אם זה יעבוד?
קוד:
    return this.http.get<whs[]>(this.urlWhs + encodeURIComponent(item));

אשר גם לנסות מה הפלט שיוצא לקונוסל בצורה הבאה:
JavaScript:
  const encodedSyntax = encodeURIComponent(item);//.replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E");
   console.log(encodedSyntax);
   return this.http.get<whs[]>(this.urlWhs + encodedSyntax);

ari rm

משתמש פעיל
זה מדפיס את המחרוזת ומוקדד את התוים האחירם אבל לא את ה '. '
למה ביטלת את ה replace צריך להיות כך:
JavaScript:
  const encodedSyntax = encodeURIComponent(item).replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E");
    return this.http.get<whs[]>(this.urlWhs + encodedSyntax);

כך זה עובד לי
הקוד:
JavaScript:
        const item = '#abc.de(2)?.';
        const encodedSyntax = encodeURIComponent(item).replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E");
התוצאה: %23abc%2Ede%2E2%2E%3F%2E

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
כך זה עובד לי
הקוד:
גם לי זה מדפיס כך טוב בקונסול ..זה ממיר את הנקודה ומדפיס נכון,
אבל עדין זה לא מגיע לשרת בצורה תקינה - אני רואה שזה כן שולח את זה עם נקודה ולא כמו בהמרה .. - ואז רושם שגיאת 404 , ניסתי לעשות את ההמרה בשליחה ועדין לא עזר
קוד:
    const encodedSyntax = encodeURIComponent(item).replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E");//.replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E");
    return this.http.get<whs[]>(this.urlWhs + encodeURIComponent(item).replace(/([.*+?^=!:${}()|\[\]\/\\])/g, "%2E"));
  }

ari rm

משתמש פעיל
אבל עדין זה לא מגיע לשרת בצורה תקינה - אני רואה שזה כן שולח את זה עם נקודה ולא כמו בהמרה .. - ואז רושם שגיאת 404 , ניסתי לעשות את ההמרה בשליחה ועדין לא עזר
אז ככה: לקודד = עובד.
404 בשרת, נובע מזה שהכתובת שאליה רציתם להגיע איננה. וזה בגלל שבשרת יש בכתובת את התו "." - ובכתובת שאתם שולחים אתם מקודדים, את הנקודה ל "%2E" -צריך לבדוק מה קורה בשרת אם הוא יודע להמיר את זה בחזרה לנקודה.
נ.ב. לא מכיר את הנושא, אולי זה יעזור

עריכה: יש כאן טבלה - אבל לא מופיע כאן ה "." מעניין

נערך לאחרונה ב:

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
404 בשרת, נובע מזה שהכתובת שאליה רציתם להגיע איננה. וזה בגלל שבשרת יש בכתובת את התו "." - ובכתובת שאתם שולחים אתם מקודדים, את הנקודה ל "%2E" -צריך לבדוק מה קורה בשרת אם הוא יודע להמיר את זה בחזרה לנקודה.
הבעיה שכבר בשליחה אני רואה את זה כנקודה ולא כמו שזה אחרי הקידוד ...
השרת יודע להמיר בחזרה לנק'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה