עזרה מחפש סוכן שנותן דמי ניהול זולים

חרבות ברזל

משתמש צעיר
אני רוצה להפקיד כסף בs&p 500, מחפש המלצה חמה על סוכן שניתן לי דמי ניהול זולים,יש?

כדאי לדעת:
יותר מ0.6% זה יקר.
פחות מ0.5% זה זול.
ואם מדובר באיש צעיר הרבה יותר משמעותי זה הדמי ניהול מההפקדה, ולדעתי 0.5 זה גם מאוד יקר, הממוצע הוא בין 0.05 ל0.18

bmsz

משתמש פעיל
ואם מדובר באיש צעיר הרבה יותר משמעותי זה הדמי ניהול מההפקדה, ולדעתי 0.5 זה גם מאוד יקר, הממוצע הוא בין 0.05 ל0.18
אני חושב שמדברים כאן על שני דברים.
אתה מדבר על פנסיה והשואל וכו מדברים על קה"ש וק"ג

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
@מקצועי בלבד יש לי קופגל"ה עם דמי ניהול 0.7 עם הלוואת בלון על 60% מהצבירה.
האם שייך לעבור לחברה אחרת ולהוזיל את דמי הניהול ולקבל את אותו סכום הלוואה כשבעצם בעזיבה של החברה הנוכחית, אני נאלץ לפרוע את ההלוואה על חשבון הצבירה?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
@מקצועי בלבד יש לי קופגל"ה עם דמי ניהול 0.7 עם הלוואת בלון על 60% מהצבירה.
האם שייך לעבור לחברה אחרת ולהוזיל את דמי הניהול ולקבל את אותו סכום הלוואה כשבעצם בעזיבה של החברה הנוכחית, אני נאלץ לפרוע את ההלוואה על חשבון הצבירה?
כדי לעבור לחברה אחרת צריך להחזיר קודם כל את ההלוואה.
אח"כ תוכלו לעבור לאיפה שתירצו.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

אדם הראשון

משתמש צעיר
כדי לעבור לחברה אחרת צריך להחזיר קודם כל את ההלוואה.
אח"כ תוכלו לעבור לאיפה שתירצו.
רציתי לשאול
בהלואה על חשבון קרן השתלמות אם רוצים לפדות את כל הכסף של הקרן יש צריך קודם [כמובן מהכסף של קה"ש] לפרוע את ההלואה
תודה על המענה

פי האתון

משתמש פעיל
זה קרן השתלמות מהראל S&P מהשנה האחרונה (פתחתי לפני פחות משנה) זה תנאים טובים ?
תודה

קבצים מצורפים

• דמי ניהול.png
    דמי ניהול.png
    KB 42.1 · צפיות: 48
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה