דרוש מידע מחפש מסעדה בשרית ברמה באזור בני ברק והסביבה

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כנ"ל
אין על התפריט שף שלהם בערב
סתם מעניין
יש מישהו שקונה את המנה הזה?
:unsure: :rolleyes:

1719344578269.png

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
סולו קרנה - מומלץ.
גולדיס - סוג אחר של חויה, יותר משוחרר מבחינת כללים של מסעדה.
המסעדה היהודית - מסעדה בכל המובנים, אוכל טעים.
החשמונאים 7 - מסעדה מומלצת, אוכל בשפע וטעים.
צלילי האש - אוכל טעים.
וכמובן שתלוי איזה הכשר אתם מחפשים..

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

צלחות גדולות, עם הרבה בשר.

אני גם מחפשת מסעדה טובה
מתעניינת מאיזה בחינה הם יותר טובים מאחרים?
אני לא גרה במרכז - ורוצה להבין אם שווה נסיעה?

ילילי

משתמש מקצוען
אני גם מחפשת מסעדה טובה
מתעניינת מאיזה בחינה הם יותר טובים מאחרים?
אני לא גרה במרכז - ורוצה להבין אם שווה נסיעה?
זו מסעדת שף בשעות הערב.
יש שם גם מנות קלאסיות שכולם אוהבים וגם מנות שף מיוחדות לאנשים שמבינים באוכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה