עזרה מחפש השקעה בנדלן ואני מיואש!!!

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

בני10

משתמש חדש
ראשית אני מאוד מבין אותך מבחינת כל האפשרויות בשוק, קשה מאוד לדלות פרטים ברורים ולדעת מה הכי רווחי
אני יכול לומר שמניסיוני לאחר שחרשתי את השוק שנים באין ספור מקומות כמובן בצורה מעמיקה מאוד.
אני מאוד מאמין בפריסייל אבל... חשוב מאוד להבין 1. מה ההיצע והביקוש באזור. 2. כמה שטח עוד של קרקעות יש שם מכיון שזה נותן לך מדד לדעת לאן פני המחירים הולכים.3. מי האוכלוסיה כיום ואיזה אוכלוסיה מגיעה .4 מה הפיתוח המסחרי של העיר וכן פיתוח תשתיות ועוד כל מיני נתונים.
צריך בכל אזור, עיר, אנשים ששולטים בשטח, שיש לך ידע משפטי מה שקורה בפרוייקט שאתה התעניין בו.
מה הקרקע פרטית או פינוי בינוי ואם כן באיזה שלב, מה מציעים לך.
זה בקצה המזלג
על פניו זה נראה מאוד מסובך אבל כשיושבים עם מקצועניים ומשלמים והכי חשוב שמבינים הכל
כאן זה כבר עניין שלך מול טבלת אקסל יש לך את כל המדדים מול העניים

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה