התייעצות מחפש המלצה למזרן עיסוי להרגעות ופינוק

menajem

משתמש רשום
שלום לכולם,

אני מתעניין ברכישת מזרן עיסוי (אני חושב שכך קוראים לזה) ורוצה לשמוע חוות דעת ממי שכבר יש לו אחד כזה. מדובר במשהו לפינוק והרגעות, ולא בצורך רפואי או טיפולי. לכן, אני מחפש המלצות על מזרני עיסוי שמספקים עיסוי נעים ועדין ולא שיאצו או עיסוי חזק וממוקד.

כדי להבהיר, יש לי כרית שיאצו כזה:
168014-xz6gwj.jpg

ואני לא מרוצה ממנה, נראה לי שהיא מיועדת בעיקר למי שסובל מכאבים או שרירים תפוסים. אני מחפש משהו דומה למוצרים שבתמונות הבאות:

59879416c.jpg
75363070c.jpg
53734845c.jpg

אשמח לשמוע מכם: האם זה שווה את ההשקעה? האם אתם מרוצים מהמזרן? כל חוות דעת תתקבל בברכה.

תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה