מחפשת תחפושת

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
בס"ד
"אני מתחתן לשוטר" צועק לי יוסי בתוך האוזן. "אני מתחתן לשוטר" הוא צועק גם לטובי ומאיר ובעצם למי שמוכן לשמוע אותו. "אומרים מתחפש" מפטירה לו טובי.
"אני מתחפש לתחפושת" הוא משנה עכשיו את המנטרה. כל הבית שלי בשורש חפ"ש, אנחנו מחפשים תחפושות, רוצים להתחפש וכו' ואפשר לחשוב איך נראה ארגז התחפושות שלי.
חצי ליצן של טובי, 2 כיפות בוכריות, תחפושת אחת של תפוז (שטובי קיבלה מהמעון) ובעצם זהו. אבל זה לא מונע ממני להוציא את הארגז בכל שנה עם דפיקות לב מואצות כאילו מי יודע מה מחכה לי שם, ככה זה בכל שנה תמיד אותה התרגשות.
השנה ממש חשוב לי לחפש אותם יפה (מלש' תחפושת) גם כי הילדים גדלו וגם בגלל שבשנה שעברה היו לי בושות (מחמותי אמא שלי ואחיות שלי וכו').
האמת שטובי רוצה להתחפש לתינוקת (בגלל סוכרית מוצץ). מאיר לא רוצה תחפושת בכלל ויוסי כבר אמר שהוא רוצה להיות שוטר בגדול, אני יכולה להיות מאושרת אבל לא, אני רוצה תחפושות ברמה, מושקעות כאלה, כמו שרואים בירושלים, ובני ברק, אז מה אם אני גרה בחור כזה, זה אומר שהבן שלי לא יכול להתחפש לכותל למשל?! ואולי טובי תתחפש לקבר רחל?! את יוסי אולי אני יחפש לאופניים או לעגלת תאומים, (את כל התחפושת דלעיל ראיתי במו עיני, מבטיחה לכם!)
נראה לי שיש לי רעיון, את טובי אני אחפש למוצץ, זה יותר מקורי מתינוקת נכון?! את מאיר.... אוף!!! לא תאמינו, כבר אחד בלילה(!!) אני מהבוקר יושבת וחושבת, חושבת וכותבת ולא מוצאת שום רעיון, נראה לי שאני יעשה מה שהם רוצים וזהו, אין לי ברירה אחרת.

אז בעצם התחפושת זה רק בשבילנו?! כמו גם המשלוחי מנות, בשנה שעברה בעלי עשה משלוחי מנות - סנדוויצ'ים, כי לפי ההלכה זה הכי מהודר וביננו זה גם הכי זול. השנה אני מכינה משלוחים לפי האנשים - לשכנים שמעלי, לוי, אלו שאף פעם לא מלווים לי כלום אבל כל הזמן לווים ממני, אני יכין משלוח שעלותו כוללת עשרה שקלים, שיחזירו קודם את החובות שלהם. לשכנים מתחתי אני ישלח רק שני מוצרים כי הם לא מלווים לי ולא לווים ממני אז גם לא הכי מגיע להם. לאחותי מירי הגדולה אני מכינה משלוח גדול כי גם היא נותנת לי, אבל חיה?! יכולה לשכוח ממשלוח כלשהו ממני. האמת שלאח שלי יש פטנט רשום, אני מעבירה לכם אותו בחינם, הוא לא מכין משלוחי מנות אבל הוא כן שולח, וכיצד?! הוא מקבל משלוח מא' שומר בצד, כשמגיע משלוח מב' הוא נותן לו את המשלוח מא' וחוזר חלילה. בסופו של דבר הוא נשאר עם שקית ממתקים יפה, אה, שכחתי הוא גם עשה חוק, שמכל משלוח הוא מוריד שני ממתקים וככה בסוף היום הוא נשאר עם שקית מכובדת וחוץ מפדיחה אחת הוא לא זוכר אירוע לא נעים.

פעם אחת הוא הוריד שני ממתקים משקית אחת ונותרה בה חב' וופלים בודדה הוא שלח את זה לראש הועד של השכונה (בטעות, בטעות), האשה קיבלה את המשלוח והיא פחדה שאולי הוא לא יצא ידי חובה אז היא התקשרה לרב והוא התקשר אלי והיה סיפור ממש לא נעים.

סלחו לו בסוף, במיוחד ששנה אחת הוא שלח להם משלוח ענק.

תחרות המשלוח הזול יוצאת לדרך, מי שתשלח רעיון הכי זול למשלוח מנות אשקול לתת לה פרס, ומי שתשלח משהו ממש שווה ורציני, נפצה אותה כולנו.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
או לנסות איכשהו לסדר את הקטע כרונולוגית. ז"א לטשטש קצת את משפט המעבר בין הנושאים שגם ככה קצת מרגיש מנותק פתאום בפניה החדה הזו,
או לוותר על נושא אחד ;) (לא באמת.)

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
או לנסות איכשהו לסדר את הקטע כרונולוגית. ז"א לטשטש קצת את משפט המעבר בין הנושאים שגם ככה קצת מרגיש מנותק פתאום בפניה החדה הזו,
או לוותר על נושא אחד ;) (לא באמת.)

אולי נוותר על הכותרת?

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
זה ברור, כל שאר האופציות זה לאחר שינוי הכותרת.

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
זה ברור, כל שאר האופציות זה לאחר שינוי הכותרת.
לא רואה בעיה לקפוץ מנושא לנושא 2020..
80 % מאיתנו מאובחנים ADHD.
הנזילה מנושא לנושא יחסית בסדר כל עוד מדובר ב2 נושאים הקשורים מינוס פלוס לאותו איזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה