עזרה מחפשת תג עבור תחפושת אחות

אני1000

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מעוצב שאפשר להוסיף שם
עם סמל מגן דוד אדום

תודה

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר לקנות בחנות הכל לגן או בגרפוס מוצרי משרד

אני1000

משתמש מקצוען
אני רוצה מעוצב להדפסה
אין הכוונה לתג עצמו מהפלסטיק. אלא את הכרטיס שמכניסים לתוכו

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את יכולה להדפיס מהמחשב , או פשוט לגשת לקופת חולים ליד הבית לפעמים האחיות ממש נחמדות יכולות להביא כרטיס ביקור

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
Cat_207065_(1570).jpg

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי לאיחוד הצלה יש משהו שיכול לעזור

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קובץ פתוח לאינדזיין

קבצים מצורפים

• קובץ פתוח תג.rar
    KB 549 · צפיות: 177

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני כתבתתי את השם על הלוגו והדפסתי בצבעוני והדבקתי על הכרטיס זה היה כרטיס של מדריך תירים זה יצא יפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה