בקשה מחפשת שיר...

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
יש שיר ישן של אפרים מנדלסון ודודי הרץ למילים: אזכרה ימים מקדם.... הלא אם אני ברדם, ליבי רוחף אליך מאד... (מצורף כקובץ)
שמעתי פעם את השיר הנ"ל בביצוע של זמר אחר, אינני יודעת מי.
אשמח אם מי שיודע או מכיר, יעלה כאן את השיר בביצוע של אותו זמר.
תודה!

קבצים מצורפים

• אזכרה.mp3
    4.9 MB · צפיות: 145

משתמש מקצוען
תודה,
אבל אני לא בטוחה שאכן זה הביצוע ששמעתי, למרות שגם הוא יפה.
מישהו מכיר עוד מבצע לשיר? משהו בליווי מקהלת שירה, אולי?

משתמש מקצוען
מקפיצה את ההודעה,
אולי מישהו מכיר ביצוע אחר לשיר חוץ מישראל אדלר ואפרים מנדלסון?
זה חשוב לי.
תודה

e b p

משתמש מקצוען
זאנוויל וינברגר מתוך לחיים טיש

קבצים מצורפים

• 17-אזכרה.mp3
    1.9 MB · צפיות: 88

דוד צבי

משתמש רשום
סליחה להקפצה
אשמח אם מישהו יודע על מקור המילים של השיר הנ"ל
המילים:
אזכרה ימים מקדם מתי תשיבני אליך עוד. הלוא אם אני ברדם לבי רוחף אליך מאוד
תודה רבה!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סליחה להקפצה
אשמח אם מישהו יודע על מקור המילים של השיר הנ"ל
המילים:
אזכרה ימים מקדם מתי תשיבני אליך עוד. הלוא אם אני ברדם לבי רוחף אליך מאוד
תודה רבה!
כפי הידוע, בעל ה"דמשק אליעזר" מויז'ניץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה