עזרה מחפשת רעיון ליום גיבוש בעבודה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש לך ענין לגבש אותן כצוות
או סתם חוויה?

הייתי פעם במסגרת עבודתי בהפעלה בטבע
עם בעלי חיים ומשימות לתיפעול החיות
בתחילה- היה מבעית
אבל זאת היתה חוויה בלתי נשכחת ומגבשת בסדר גודל
עם הרבה מסרים ותובנות לגיבוש וקידום הארגון.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
אני לא מכירה חדר בריחה מבפנים...
אבל הסיפור שומרות השערים של דבורי רנד, (כתוב מדהים!)
משבוע לשבוע שהן עדיין תקועות שם, קצת מעיק עלי לחשוב על חדר בריחה...;)
:)
הצחקת אותי. (לא הספיק לי הסמיילי)
בתור אחת שהייתה בחדר בריחה פעמיים, ממליצה בחום. זאת חוויה אדירה. ו... אל תדאגי, אתן לא תיתקעו בפנים, גם אם תרצו. בכוח יוציאו אתכן בתום השעה :)

עד מתי

משתמש מקצוען
בתור אחת שהייתה בחדר בריחה פעמיים, ממליצה בחום. זאת חוויה אדירה. ו... אל תדאגי, אתן לא תיתקעו בפנים, גם אם תרצו. בכוח יוציאו אתכן בתום השעה :)
זה היה בהומור...
אני מאד מאד אוהבת את הכתיבה שלך ( הסיפור פחות או יותר- נוגע ללב ממש!!!)
אבל באמת כבר ריחמתי עליהן...ולחשוב שכל הפרקים עד עכשיו קראו בפחות משעה...;)
תמשיכי להוציא מתחת ידייך כתיבה משובחת, מלאה ברגש, עומק והומור...

מכונתכתיבה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
המלצה שלי- סדנת בישול מעשית
הכנה מקצועית של ארוחה בשרית/ חלבית
הכרות עם טכניקות מקצועיות שישדרגו את המטבח שלהן+ ארוחה של מה שהכינו
אם זה רלוונטי, תוכלי לפנות אלי באישי לפרטים נוספים

רחלושששש

משתמש פעיל
הפקות ואירועים

לשונית

משתמש סופר מקצוען
יש לי סדנאות בכיוון הטיפולי יותר - העצמה, ביקורת וכו'
עם התנסות בפועל, ומסקנות מעשיות לחזור איתן הביתה
אם תרצי, תפני באישי.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אצלנו עשו תוכנית בישול לפי מוצא..

אין אפשרות לאינטרנט לראות מתכונים,
ואסור להכין מאכל מוכר..

היה מצחיק - מרתק - מאתגר..
לימד מאד אחד על השני
קצת פחות טעים :)

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
הייתי ביום גיבוש במבוך האוקולוגי. היה מקסים!!!
עיינות. http://raayon4u.co.il/
DSC_0453-300x199.jpg
DSC_0427-300x199.jpg
20170109_130440-300x225.jpg

תמר בר אילן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

דבורי הכתיבה מעניינת, מצד אחד השעה הזו מתארכת על-פני פרקים שלמים
ובחלקו השני מתקדמת.
ואין, את אלופה! תצחקו... אני עוקבת גם אחרי 'שתי אחיות ודואט' לבנות הנעורים.
מריחה את העומק והמסר השזור, עם זאת בטוחה שתפתיעי לכיוון אחר.
אבל הכיוון ממריץ למעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה