מחפשת רעיון לאסיפת אמהות בגן...

מלכה לב

משתמש רשום
צריכה גם רעיון למה לתת לאמהות להכין לבת ולשים לה במגירה
(שנה שעברה למשל נתתי לקשט את מחברת פתקי הנחת,)

ואם יש למישהי רעיון לסדנא שמתאימה לאמהות, ושלא תהיה בעייתית עם חודש אלול אשמח לשמוע...

נחמה למה

משתמש פעיל
צריכה גם רעיון למה לתת לאמהות להכין לבת ולשים לה במגירה
(שנה שעברה למשל נתתי לקשט את מחברת פתקי הנחת,)

ואם יש למישהי רעיון לסדנא שמתאימה לאמהות, ושלא תהיה בעייתית עם חודש אלול אשמח לשמוע...
לא יודעת לאיזה גן התכוונת.
לדעתי בגן חובה מתאים להכין קלמר לבת (עם עיפרון ומחק/לורדים רק שלה) - מהאמא.
אפשר לקשט מסגרת לתמונה, לפני שיש תמונה, ואח"כ להדפיס את התמונה, להדביק על הקישוט, ולהדביק על המגירה.

מלכה לב

משתמש רשום
לא מעשי, כי כבר קניתי שקיות מוכנות
אבל לשנה הבאה
את נותנת להם חוץ מזה לשים משהו לילדה במגירה?

jump

משתמש פעיל
אם את עושה במשך השנה 'ילדת השבוע' את יכלה לתת לאמא לקשט את העמוד של הבת שלה ולשלב תמונה
ולעשות מזה ספר שעובר בין הבתים כל שבוע...

אספמיה

משתמש מקצוען
ראיתי רעיון יפה- הגננת הביאה אביזרים של קישוט כמו מדבקות מיוחדות פרחים מקריפון שהכינה קודם ולבבות מסול וכו
וכל אמא יצרה כתר יום הולדת לבת שלה וביומולדת שמו לה אותו
אצלי- האמא מכינה את העטיפה למחברת אותיות.
במגרה- כוס עם דגני בוקר ומכסה בבוקר הילד מגיע- פותח. הגננת שמה חלב שנשאר מהאספה אתמול.. ואוכל להנאתו. כמובן בצרוף פתק מחמם מאמא שהגננת מקריאה לו.

משפטנית פח

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע מאמהות מנוסות מה עושים באסיפת הורים בגן של גיל 3 זו הבכורה שלי כך שאין לי מושג...

לצערי אני לא אוכל להשתתף באסיפת הורים. יש משהו חשוב שצריך לדעת? הבת שלי תפסיד משהו? :(

אשמח לתגובות

מלכה לב

משתמש רשום
אשמח לשמוע מאמהות מנוסות מה עושים באסיפת הורים בגן של גיל 3 זו הבכורה שלי כך שאין לי מושג...

לצערי אני לא אוכל להשתתף באסיפת הורים. יש משהו חשוב שצריך לדעת? הבת שלי תפסיד משהו? :(

אשמח לתגובות
בדרך כלל הגננות עוברות על כללי הגן,
אני עוברת גם על צורת הלמידה שלי עם הילדות, הרבה פעמים אמהות מקבלות עבודה או דף משימה הביתה, ואין להן מושג מה עומד מאחורי...
אז אני מסבירה את הרציונל של העבודה איך עשינו ולמה...
ומסבירה מה הילדה פעלה פה...
לפעמים עושים היכרות בין האמהות (אם זה גן עירוני שלא מכירים את כולם)
לפעמים (נדיר) מביאים סדנא או מרצה....

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אשמח לתגובות
אמא שלא יכולה להופיע באסיפת אמהות מקובל ורצוי להתקשר לגננת למחרת ולקבל תקציר על מה דובר ועוד כללים חשובים שחשוב לגננת שתדעי.
ואם יש הפתעה שהאמא מכינה לילדה במגירה - אם האמא מודיעה לנו בזמן וזה אפשרי, היא מקבלת הביתה את החומרים ומכינה בבית ושולחת לגן.(כמו לקשט לה את הארנק של קבלת שבת וכו')

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצטערת על הכפילות,
המחשב שלי השתבש...:(

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני מכינה עם האמהות פלייסמנט שעליו הילד אוכל כל השנה:)

מלכה לב

משתמש רשום
לא מחפשת להוסיף עבודה לסייעת, היא תצטרך לשטוף את זה כל יום, יותר מסובך לדעתי פלייסמנט מאשר צלחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה