עזרה מחפשת עורך דין למקרקעין באזור הצפון מי יכולה להמליץ לי מישהו אמין ומקצועי אבל שלא לוקח יקר

איילת מאפרת כלות

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מחפשת עורך דין לקניית בית באזור הצפון מישהו אמין אבל מיקצועי שלא לוקח יקר אשמח להמלצות

דובי צהוב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
ממליצה בחום על אלי פריינד !
הוא מיקצועי חבל על הזמן! אני ממש מרוצה. הוא זמין, הוא מסביר ועומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים אותם. הכל נעשה בגובה העיניים והרגיש לי שהוא לגמרי לטובתי ובצד שלי. הייתה לי חוויה לא טובה עם עו"ד אחר ואצל אלי הכל היה מושלם , והוא לוקח מחיר ממש הוגן .
המספר שלו
⁦052-555-3281⁩

א. בלומנטל

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני גם לקחתי את אלי פריינד וממש יצאתי מרוצה.
אין עליי עכשיו את המספר שלו זה אצל אשתי
זה בעיה עם עורכי דין צריך ממש לברר חזק לפני, שיהיו הוגנים, ואמינים, ויש המון עורכי דין לכן חשוב לברר לפני

איילת מאפרת כלות

משתמש חדש
מנוי פרימיום

איילת מאפרת כלות

משתמש חדש
מנוי פרימיום
ממליצה בחום על אלי פריינד !
הוא מיקצועי חבל על הזמן! אני ממש מרוצה. הוא זמין, הוא מסביר ועומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים אותם. הכל נעשה בגובה העיניים והרגיש לי שהוא לגמרי לטובתי ובצד שלי. הייתה לי חוויה לא טובה עם עו"ד אחר ואצל אלי הכל היה מושלם , והוא לוקח מחיר ממש הוגן .
המספר שלו
⁦052-555-3281⁩
אבדוק איתו

ישראל דיקמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
גם אני לקחתי את אלי פריינד הוא ממש אמין מקצוען מתקתק עניינים
המספר שלו 0525553281

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני ממליץ על עו"ד מנדל מבני ברק 03-625-4811
(אשמח להחכים: האם זה משנה מקומו של העו"ד?)
לא יודע בכל מקום אבל למשל בחיפה יש הרבה דירות מושע (מושג באופן חלוקת הזכויות בנכס בין הדיירים) שזה מאוד מסובך הטיפול בזה, ומי שלא חיפאי שמתעסק עם זה קבוע זה קצת יהיה לו מסובך העניין. לכן יש עדיפות לעו''ד בני המקום שמכירים את הבעיות האלו.

איילת מאפרת כלות

משתמש חדש
מנוי פרימיום
תודה ענקית לכל מי שעזר
סגרתי עם העורך דין אלי פריינד .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה