עזרה מחפשת עבודה לשנה הבאה

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני פתוחה לאופציות וחשבתי על כמה כיוונים:
סייעת רפואית - איך פונים לעירייה? מי הגוף שאחראי על זה?
בניית אתרים - איך מוצאים בזה עבודה?
עבודות משרדיות - שלחתי הרבה קורות חיים ולא חזרו אלי...איך מוצאים עבודה?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תתני למישהו מבחוץ לעבור על הקורות חיים שלך אולי צריך לשפר קצת
נראה לי שהם בסדר גמור אבל אני אתן בכל זאת, מי יכולה לבחון לי אותם בצורה מקצועית?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מה למדת?
איזה כישורים יש לך?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מה למדת?
איזה כישורים יש לך?
קודם כל אני סייעת רפואית לילדה במעון כבר שנתיים, חוץ מזה - למדתי בפרוג בניית אתרים ואני יודעת לעשות את זה טוב, אני גם יודעת לעבוד בצוות ויכולה לעבוד גם בזמני לחץ

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
קודם כל אני סייעת רפואית לילדה במעון כבר שנתיים, חוץ מזה - למדתי בפרוג בניית אתרים ואני יודעת לעשות את זה טוב, אני גם יודעת לעבוד בצוות ויכולה לעבוד גם בזמני לחץ
תבקשי לעלות איתה לגן
אם ההורים מתעקשים,העירייה נכנעת למרות שיש עוד לפנייך.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
אני לא רוצה לעלות איתה לגן, הספיקו לי שנתיים
זכותך ,אך זו בעיה כי העירייה לא מחויבת לך כי לא עבדת דרכם
לא יודעת האם ביעריית ירושלים זו משרה נחשק או פנויה,
בבי"ש לדוג' להיות סייעת רפואית היום זה מינימום תואר ראשון\תעודת הוראה והמון פרוטקציות,הזיה

שירה הדסה

משתמש פעיל
נראה לי שהם בסדר גמור אבל אני אתן בכל זאת, מי יכולה לבחון לי אותם בצורה מקצועית?
בתור אחת שמקבלת עשרות קו"ח לגיוס עובדים
כמה דברים בסיסיים בשבילך או בשביל מי שצריכה:
1. קורות חיים על דף אחד רצוי בPDF
2. נסיון מקצועי רלבנטי לתפקיד המוצע
3. נסיון מקצועי מהחדש יותר בסדר יורד
4. קודם כל הנסיון (אם יש ) ואח"כ ההכשרה
5. לא לרשום יותר מדי מקומות עבודה (גם אם עברתם המון לצמצם, לאחד,)

מוטי אא

משתמש רשום
בלביא, כל צד יכול להחשב שעתיים וחצי.. (בפועל לוקח פחות)
מכירה כמה (לא מירושלים) שעושות 3 הסעות ביום ומקבלות סביבות משרה מלאה.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בלביא, כל צד יכול להחשב שעתיים וחצי.. (בפועל לוקח פחות)
מכירה כמה (לא מירושלים) שעושות 3 הסעות ביום ומקבלות סביבות משרה מלאה.
הייתי עכשיו באתר שלהם ולא ראיתי שצריך מלוות להסעות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה