דרוש מתכון מחפשת מתכון לעוגה לבר לאחת שלא יודעת להתעסק עם שוקולדים!

חיה ה

משתמש חדש
אני צריכה להכין עוגה או משהו אחר לבר, ולא יודעת להתעסק עם שוקולדים, ומה שאני מכינה יוצא טעים אבל לא יפה.
יש לך אולי רעיון למשהו שמוכרח גם לצאת מספיק מכובד שאפשר להגיש בבר ולהביא לאירוסין של חברה?
תודה!

z20

משתמש רשום
אלו יעזרו לך?
הן קלות, יפות וטעימות מחומרים שיש בבית...
במתכון של העוגת שכבות אני מוותרת על הזילוף שוקולד מלמעלה זה יפה גם כ3 שכבות חלקות

קבצים מצורפים

• מתכון עוגת שכבות.pdf
    KB 173.4 · צפיות: 99
  • IMG-20200925-WA0045.jpg
    IMG-20200925-WA0045.jpg
    KB 302 · צפיות: 104

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא כל כך טובה במטבח (עדיין..)
והכנתי לבר מוס מהאתר של ב10 דקות, יצא מושלם! (דילגתי על בסיס הביסקויטים)
https://www.10dakot.co.il/recipe/מוס-שוקולד-פרווה/

מצרכים:

מיכל קצפת צמחית (250 מ”ל)
חבילת שוקולד מריר (100 גרם)
כפית שטוחה אבקת נס קפה (ניתן לוותר)
100 גרם ביסקוויטים “פתי בר” מפוררים
לקישוט: שוקולד מריר מגורד (אני פיזרתי סוכריות שחורות)

אופן הכנה:

-מניחים את קוביות שוקולד המריר בקערת זכוכית, מוסיפים 2 כפות קצפת צמחית וממיסים במיקרוגל בפולסים קצרים. מערבבים היטב עד לקבלת תערובת שוקולד חלקה ומצננים.
-מקציפים את יתרת הקצפת הצמחית עם אבקת הנס קפה עד לקבלת קצפת רכה (חצי הקצפה).
-מוסיפים לקצפת את תערובת השוקולד (חשוב שתערובת השוקולד לא תהיה חמה אחרת יווצרו גושים) ומקציפים עד לקבלת קצפת יציבה.
-מניחים בגביע שכבה של פירורי ביסקוויטים ועליה יוצקים את קצפת השוקולד. מפזרים מעל מעט שוקולד מריר מגורד.

-מעבירים למקרר או למקפיא ל-3 שעות לפחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה