עזרה מחפשת מכירת ביצים עם משלוחים במודיעין עלית.

dafdefet

משתמש מקצוען
היו כמה פעמים פרסומים ולא שמרתי.
אני רוצה מישהו עם מחיר לא יקר ושיש אפשרות להובלה עד הבית.
תודה מראש!

לרעהו

משתמש מקצוען
יש אחד שמוכר עם משלוח (מ 5 תבניות), לאחרונה כל הפעמים הוא הביא ביצים לא טריות וחלקן נשברות מייד או שהחלמון דבוק לדפנות, בקיצור דפוק, אם תרצי בכל זאת אתן לך באישי

אות לי

משתמש סופר מקצוען
את ההודעה הזאת העבירה לי ידידה
הבנתי שממש מרוצים מהסחורה שלו
כפי שאפשר לראות הוא לא מאזור מודיעין עילית אבל תמיד כדאי לנסות
זו ההודעה:

משתפת אתכם -
אני קונה ביצי משק טריות ממישהו בכפר מעש שיש לו לול תרנגולות וכל יום הוא אוסף ומשווק ביצים הביתה לאזור שלנו. הטעם של הביצים אחר מהסופר הרבה יותר טעים וטרי!
כמובן שהביצים עם חותמת ותאריך!
מזמינים בבוקר בצהרים זה כבר אצלכם!
תבנית של 30 ביצי L עולה 36 ₪
הטלפון של משה המשווק (והמגדל)-
050-8247042

שתיקה בתרי

משתמש רשום
יש אחד שמוכר עם משלוח (מ 5 תבניות), לאחרונה כל הפעמים הוא הביא ביצים לא טריות וחלקן נשברות מייד או שהחלמון דבוק לדפנות, בקיצור דפוק, אם תרצי בכל זאת אתן לך באישי
שימו לב,
יש משווק ביצים במודיעין עילית שנתפס כמה פעמיים עם סחורה מהשטחים.
אותו משווק מצא פתרון.
בחנות הוא מוכר סחורה חוקית, ובמשלוחים הוא מביא סחורה מהשטחים.

saralulu

משתמש מקצוען
יש את פלדמן ביצים

אנחנו קונים אצלו שנים והוא מביא עד הבית, לנו ולעוד משפחות בסביבה, הביצים טריות וטעימות, יש פעמים שהוא מביא ומספר לנו שהביצים טריות מהבוקר וכו'

אני לא יודעת אם הוא משווק מחוץ לעיר אך תמיד אפשר לנסות.

אם מענין מס' נייד אתן בשמחה!

לרעהו

משתמש מקצוען
יש את פלדמן ביצים

אנחנו קונים אצלו שנים והוא מביא עד הבית, לנו ולעוד משפחות בסביבה, הביצים טריות וטעימות, יש פעמים שהוא מביא ומספר לנו שהביצים טריות מהבוקר וכו'

הוא מוכר במודיעין עילית?

לרעהו

משתמש מקצוען
זו ההודעה:

משתפת אתכם -
אני קונה ביצי משק טריות ממישהו בכפר מעש שיש לו לול תרנגולות וכל יום הוא אוסף ומשווק ביצים הביתה לאזור שלנו. הטעם של הביצים אחר מהסופר הרבה יותר טעים וטרי!
050-8247042
זה אומגה 3 ? מה זה המחיר הזה?

הפוך

משתמש צעיר
לא הבנתי למה לא לקנות בחנות
הייתי קונה בעבר בחדרי מדרגות ב 25 למדיום עד שגליתי שהמחיר בחנות (בר כל.יש) יותר זול או באותו מחיר
אגב שמתי לב שהתבניות הקטנות 12או 18 יותר זולות מתבניות של 36
בקיצור אם אפשר לקנות בצים מפוקחות באותו מחיר למה לקנות מפוקפקות

dafdefet

משתמש מקצוען
לא הבנתי למה לא לקנות בחנות
הייתי קונה בעבר בחדרי מדרגות ב 25 למדיום עד שגליתי שהמחיר בחנות (בר כל.יש) יותר זול או באותו מחיר
אגב שמתי לב שהתבניות הקטנות 12או 18 יותר זולות מתבניות של 36
בקיצור אם אפשר לקנות בצים מפוקחות באותו מחיר למה לקנות מפוקפקות
החנות רחוקה לי
וקשה לסחוב ביצים במרחק כזה.

dafdefet

משתמש מקצוען
יש את פלדמן ביצים

אשמח לטלפון.

saralulu

משתמש מקצוען
יש לי 2 מספרים, לא יודעת מה הנכון, כשאת מתקשרת תשאלי אם זה פלדמן שמוכר ביצי הולנדר בבני ברק.

0528309362

0527155330

נערך לאחרונה ב:

saralulu

משתמש מקצוען
יש מכירה קבועה של ביצים בקרית ספר ברח' נתיבות המשפט.
אם מענין אותך יותר פרטים, כתבי לי.

saralulu

משתמש מקצוען
זו ההודעה:

משתפת אתכם -
050-8247042
36 זה לא יקר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה